Woźniak-Starak przekazała smutne wieści. To musiało się tak skończyć

Agnieszka Woźniak-Starak przekazała smutne wieści poprzez swój Instagram, tymczasowo została bez pracy w radio, wszystkiemu winny koronawirus. Dziennikarka jednak uspokaja i prosi swoich fanów o pomoc. Zapewnia, że to przejściowe problemy.

Czytaj też: „U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki!

Epidemia koronawirusa COVID-19 krzyżuje palny większości z nas. Przez wprowadzone restrykcje i kwarantannę, większość ma utrudnione życie, jednak są to środki konieczne do przeciwstawienia się wirusowi.

Z problemami boryka się także Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka dopiero wróciła do pracy, prowadzi swoją autorską audycję w Newonce Radio pod tytułem „Life Balance”, po tragicznej śmierci męża i żałobie po jego stracie. Niestety niemal od razu musi zawiesić swoją karierę.

Koronawirus COVID-19: Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się smutnymi wieściami

Wszystko przez pandemię koronawirusa. Na swoim Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała swoich fanów, że przez wprowadzoną kwarantannę nie odbędzie się kolejna zaplanowana audycja. Chodzi tu głównie o nie narażanie gości programu na możliwość zarażenia.

„Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w New Once Radio. Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę”

– przekazała smutną wiadomość dla fanów audycji Agnieszka.

Zobacz również: Koronawirus w rodzinie królewskiej. Brytyjczycy przerażeni

Ludzie tłumnie zaczęli wyrażać pod postem swoje wsparcie dla dziennikarki, mając nadzieję na szybki powrót jej audycji do dawnej formy.

Agnieszka Woźniak-Starak przekazała smutne wieści poprzez swój Instagram, tymczasowo została bez pracy w radio, wszystkiemu winny koronawirus. Uspokaja
Agnieszka Woźniak-Starak przekazała smutne wieści poprzez swój Instagram, tymczasowo została bez pracy w radio, wszystkiemu winny koronawirus. Uspokaja. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Pracownica Biedronki nie wytrzymała. Wyznała gorzka prawdę

Dantejskie sceny w sklepach! To olbrzymie zagrożenie

Lekarze przerażeni. Brakuje sprzętu, nie jesteśmy gotowi?

To może Cię również zainteresować:

Jakubiak zaapelował do PiS. Wielu Polaków go poprze

Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

Nowe zakażenia i zgony. Najgorsze dopiero przed nami

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →