Jakubiak zaapelował do PiS. Wielu Polaków go poprze

Marek Jakubiak to kolejny kandydat na prezydenta, wystosował apel do Pis właśnie w tej sprawie, zauważa że koronawirus jest na tyle poważną sprawą, że należałoby przenieść wybory.

Czytaj również: Zażywasz te leki? Jesteś szczególnie zagrożony przez COVID-19

Szalejąca obecnie światowa Pandemia SARS-CoV-2 zbiera krwawe żniwo w każdym zakątku naszego globu. Sytuacja wywołana koronawirusem stawia pod znakiem zapytania wiele wydarzeń z każdej dziedziny naszego życia.

Nikt tak naprawdę nie wie, jak rozwinie się zagrożenie, a tym bardziej, kiedy walka z niewidzialnym wrogiem da zamierzony wynik. Obecnie niczego nie możemy być pewni, jedynym potwierdzonym faktem jest, że COVID-19 nie daje za wygraną.

Zobacz także: Ostra jatka w programie na żywo: „Jest Pan świrem!”

Wszystkie rządy świata zjednoczyły się we wspólnej batalii z nieznanym wrogiem. Wprowadzane są coraz nowsze ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu społeczeństwa. Czy dają zamierzony efekt, pokaże czas, na te chwile możemy opierać się tylko na spekulacjach.

Pandemią została dotknięta również polityka, naszego kraju.

Szalonym pomysłem wydaje się nieprzekładanie terminu wyborów prezydenckich, podczas gdy cały kraj może być w tym czasie sparaliżowany.

Marek Jakubiak zaapelował do PiS

Osobą, która otwarcie apeluję do PiS w tej sprawie, jest Marek Jakubiak znany z wielu konkretnych wypowiedzi na bardzo istotne tematy.

– Apeluję, żeby PiS przemyślało sprawę i przeniosło termin wyborów — mówił w programie „Graffiti” Marek Jakubiak.

Czytaj też: Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują! Jeżeli je złamiesz, słono zapłacisz

Członek Federacji ogłosił we wtorek swój start w wyborach prezydenckich, co jak sądzi, przeraziło inne ugrupowania polityczne. W jego opinii strach ten świadczy jedynie o sporych szansach na zwycięstwo jego osoby, skomentował to słowami:

– Tych pięć ugrupowań, które do wczoraj wprowadziło swoich kandydatów, najwidoczniej dostało jakichś spazmów — mówił Jakubiak w Polsat News.

– Oni byli zachwyceni swoją samotnością dzieloną na pięć, a tu nagle kandydat się pojawia. Cieszę się bardzo, że aż tak w panikę wpadli. To znaczy, że mam szansę w wyborach i kampanii prezydenckiej – dodał.

Ile jest racji w powyższych słowach, przekonamy się 10 maja, jeśli samorządowcy PiS utrzymają w mocy prawa ustalony termin głosowania.

źródło: WP

Marek Jakubiak to kolejny kandydat na prezydenta, wystosował apel do Pis, zauważa że koronawirus jest na tyle poważną sprawą, że należałoby przenieść wybory
Marek Jakubiak to kolejny kandydat na prezydenta, wystosował apel do Pis, zauważa że koronawirus jest na tyle poważną sprawą, że należałoby przenieść wybory

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

loading...