Jackowski zdradził na kogo odda głos w wyborach. To spore zaskoczenie

Wybory prezydenckie 2020: Krzysztof Jackowski, to jasnowidz z Człuchowa, który ostatnio wyznał na kogo zagłosuje w wyborach na prezydenta Polski.

Zobacz również: Duża ilość zachorowań, kolejne zgony. Nowe dane resortu

W zasadzie dziś już powinniśmy być po wyborach prezydenckich. Niestety tak się ostatecznie nie stało. O braku rozstrzygnięcia zaważyło wiele czynników. Jednym z głównych jest przede wszystkim epidemia koronawirusa w Polsce.

Drugi to toczący się od wielu lat w Polsce konflikt polityczny. Wybory z 10 maja zostaną najprawdopodobniej unieważnione. Nowy termin ma być znany w ciągu 14 dni. Na kogo wówczas zasługuje znany jasnowidz?

Wybory prezydenckie 2020: Krzysztof Jackowski wskazał swojego kandydata na prezydenta

Krzysztof Jackowski to przede wszystkim jasnowidz, który specjalizuje się w pomocy w poszukiwaniu osób. Z jego usług korzystają nie tylko osoby prywatne, lecz również policja. Poza tym Jackowski wypowiada się na wiele innych tematów.

Ostatnio bardzo wiele jego wypowiedzi dotyczyło epidemii koronawirusa w Polsce oraz sytuacji politycznej w naszym kraju. Teraz jasnowidz z Człuchowa odpowiedział na pytanie dotyczące tego, na kogo ma zamiar oddać głos w najbliższych wyborach prezydenckich.

Okazuje się, że Krzysztof Jackowski sympatyzuje z nowym ugrupowaniem politycznym w naszym kraju. Jest nią Konfederacja, która reklamuje się jako jedyna partia polityczna wyznająca prawdziwe ideowe poglądy prawicowe.

Jej kandydatem na prezydenta w najbliższych wyborach (kiedykolwiek się one odbędą) jest Krzysztof Bosak i to właśnie na niego zdecydowany jest oddać swój głos Krzysztof Jackowski.

Czytaj też: Szumowski przekazał fatalne wieści. To się wydarzyło nagle

Mój kandydat na prezydenta? Sympatyzuję z Konfederacją. Nie będę tego ukrywał. Pan Bosak mi się wydaje takim konkretnym, rasowym politykiem.” – odparł bez namysłu Jackowski pytany przez widzów.

Pan Braun, pan Korwin-Mikke. Uważam, że to są osoby, które mają kręgosłup polityczny.” – kontynuował jasnowidz. „Są to osoby spoza świata okrągłego stołu. Spoza tego czegoś, co cały czas się toczy okrągłym kołem w naszej polityce.”dodał Krzysztof Jackowski.

Wybory prezydenckie 2020: Krzysztof Jackowski, to jasnowidz z Człuchowa, który ostatnio wyznał na kogo zagłosuje w wyborach na prezydenta Polski.
Wybory prezydenckie 2020: Krzysztof Jackowski, to jasnowidz z Człuchowa, który ostatnio wyznał na kogo zagłosuje w wyborach na prezydenta Polski./ screen YouTube

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Nagle zmarł polski muzyk. Fani w wielkim szoku i żałobie

Niemcy mają już tego dość! Wyszli na ulice

Ojciec Mateusz nie żyje? Fani serialu zamarli

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →