Adam z „Rolnika” zdradził sekret – Manowska nieźle namieszała!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adam Kraśko to gwiazda pierwszej edycji „Rolnik szuka żony” (TVP), gdzie prowadzącą jest Marta Manowska. Dziś przez chwilę wrócimy do roku 2014. To wówczas pierwszy raz na małym ekranie pojawił się dziś niemal kultowy program – „Rolnik szuka żony”. Nie ulega wątpliwości, że w tamtym czasie mało kto mógł mu wróżyć aż tak gigantyczny sukces. Bez wątpienia głównym czynnikiem sukcesu od lat jest jego prowadząca, a więc Marta Manowska, która na samym początku była nikomu nieznaną dziennikarką. Dziś jest już w czołówce śmietanki gwiazd telewizji publicznej. Okazuje się nawet, że od samego początku potrafiła wpaść w oko uczestnikom prowadzonego przez siebie programu.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Najnowsze wieści! Paweł Królikowski i jego stan zdrowia. Syn dostał wiadomość…
  2. Baron ujawnił prawdę o Mai Kapłon z The Voice! Wszystkich zatkało
  3. Manowska zatrzymana na lotnisku! Przerażające fakty

Adam Kraśko to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych postaci wszystkich dotychczasowych edycji programu „Rolnik szuka żony”. Rolnik w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach zakończył swój udział w programie. Na początku mogło się wydawać, że po programie stworzy udany związek z jedną ze swoich kandydatek. Tak się jednak nie stało. Adam przyznał wówczas, że to jeszcze nie jest „TO”. Dziś z kolei przyznaję, że

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„(…) Wierzę, że na mojej drodze stanie wreszcie kobieta, która pokocha mnie szczerze i wybaczy mi moje drobne wady”.

Adam Kraśko z „Rolnik szuka żony” (TVP) i Marta Manowska

Adam Kraśko w reality show „Rolnik szuka żony” (TVP) wystąpił w 2014 roku. Od tamtego czasu minęło się prawie sześć lat. Dziś uczestnik programu postanowił wypowiedzieć się na temat jego przeprowadzenia. Według Pana Adama reżyseria stawia przede wszystkim na naturalność. Jego zdaniem drugim równie „naturalnym” programem telewizyjnym są „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler w TVN.

Czytaj też: Hołownia zripostowany przez MON. Poszło o F-35

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„To jedyny program, oprócz ‘Kuchennych Rewolucji’ pani Magdy Gessler, który jest prawdziwy. W ‘Rolnik szuka żony’ najważniejsza jest szczerość i prawda. Tam nie można udawać, a reżyserowi Konradowi Smudzie zależy na tym, by wszystko było naturalne”

– wyznał w rozmowie z Super Express.

Adam Kraśko i Marta Manowska: prowadząca wpadła w oko rolnikowi?

Adam Kraśko wyznał, że Marta Manowska wpadła w oko niejednemu rolnikowi. W tym gronie miał być również on.

„Ja też wzdychałem, ale szybko mi przeszło. Jest piękna, ciepła, miła… Człowiek się przed nią otwiera, nie czuje presji kamer. Rozmawiasz z nią jak z kimś bliskim, a ona potrafi dotrzeć do ludzi”

– powiedział.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Adam Kraśko to gwiazda pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" (TVP), gdzie prowadzącą jest Marta Manowska. Program jest od 2014...
Adam Kraśko to gwiazda pierwszej edycji „Rolnik szuka żony” (TVP), gdzie prowadzącą jest Marta Manowska.

źródło: SE

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →