Kosmiczne kwoty w „TzG”. Tyle zarobią gwiazdy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ile zarabiają uczestnicy w programie „Taniec z Gwiazdami”? W najbliższym sezonie na parkiecie ujrzymy największe gwiazdy polskiego show biznesu. 11 edycja programu „Taniec z Gwiazdami” odbędzie się z udziałem takich gwiazd jak Julia Wieniawa, Tomasz Oświęcimski, Bogdan Kalus oraz Marcin Bosak. Nie ulega wątpliwości, że ten sezon będzie równie ciekawy co poprzednie. Największą faworytką do wygranej na ten moment jest przede wszystkim Julia Wieniawa. Drugi w kolejności do tytułu jest typowany Tomasz Oświęcimski. Dziś jednak skupimy się na wątku związanym z zarobkami gwiazd

TO JEST NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Najnowsze wieści! Paweł Królikowski i jego stan zdrowia. Syn dostał wiadomość…
  2. Wzruszający wywiad z Królikowskim. Powiedział to wprost
  3. Tusk wywołał skandal! Szef MSZ z UK oskarżył go o zdradę

Nie ulega wątpliwości, że tegoroczna edycja tanecznego show telewizji Polsat będzie niezwykle ciekawa. W programie „Taniec z Gwiazdami” wystąpią takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, Tomasz Oświęcimski i Marcin Bosak. Nie ulega wątpliwości, że największą faworytką do wygranej jest Julia Wieniawa.

Ile zarabiają uczestnicy w programie „Taniec z Gwiazdami”?

Niestety na podstawie poprzedniej edycji wiadomo, że nie zawsze faworyt może wygrać program. Tak było chociażby na jesieni zeszłego roku. Wówczas to faworytka – Barbara Kurdej-Szatan przegrała z Youtuberem – Damianem Kordasem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Dziś jednak spora część fanów programu zastanawia się nad zarobkami gwiazd w popularnym programie. Ile zarabiają uczestnicy programu „Taniec z Gwiazdami”? Kwoty mogą bez wątpienia zwalać z nóg, lecz dotyczy to tylko największych faworytów.

Julia Wieniawa za jeden odcinek programu ma dostać, aż 30 tysięcy złotych. Z kolei drugi w tej kwalifikacji Tomasz Oświęcimski dostanie, aż trzykrotnie mniej, bo 10 tysięcy złotych. Marcin Bosak, Ania Karwan, czy Sylwia Lipka mają otrzymać honorarium za odcinek na poziomie 8 tysięcy złotych. Dalej w hierarchii wynagrodzeń jest aktor Bogdan Kalus, który może liczyć na 6 tysięcy. Pozostałe gwiazdy, czyli Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant, Nicole Bogdanowicz otrzymają po 5 tysięcy złotych za odcinek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wzruszający wywiad z Królikowskim. Powiedział to wprost

Pary 11. edycji „TzG”

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko

Marcin Bosak i Wiktoria Omyła

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska

Oraz również:

Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa

Ania Karwan i Jan Kliment

Sylwia Lipka i Rafał Maserak

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar

Milena Rostkowska – Galant i Jacek Jeshke

Julia Wieniawa i Stefano Terrazino

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Ile zarabiają w "Taniec z Gwiazdami"?  "Taniec z Gwiazdami" odbędzie się z udziałem takich gwiazd jak Julia Wieniawa,  Tomasz Oświęcimski, Bogdan Kalus.
Taniec z Gwiazdami/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →