Jakub z „Rolnik Szuka Żony” ma już dość. Wydał specjalne oświadczenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakub i Anna to gwiazdy poprzedniej edycji programu Rolnik szuka żony w TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Niedawno okazało się niestety, że para nie jest już razem. Powodem rozstania zakochanych miały być przede wszystkim różnice w podejściu do życia. Mimo wszystko uczestnicy „Rolnika” podkreślili, że będą utrzymywać ze sobą przyjazne relację. Nie ulega wątpliwości, że rozstanie mimo wszystko było dużym ciosem dla Kuby, który ostatnio zakomunikował, że po całej sytuacji z Anną musi odpocząć i wyjechać do swojego brata do Australii. Niestety dziś się okazuje, że nie był to jedyny problem sympatycznego gospodarza.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Niesamowite wieści! Barbara Kurdej-Szatan – ta ciąża to cud
  2. Wojewódzki ostro o Woźniak-Starak. Okrutnie ją obraził
  3. Szok! Mucha i Kurdej-Szatan mają wspólną tajemnicę. To miało nie wyjść na jaw

Nie ulega wątpliwości, że w Annie i Kubie miliony widzów widziało szansę na poważny związek. Niestety w zeszłym tygodniu media obiegła bardzo smutna wiadomość. Okazało się, że Anna i Jakub już nie są razem. Z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia i nagrania. Powodem rozstania miały być przede wszystkim różnice w postrzeganiu życia. Byli zakochani mimo wszystko zaznaczyli, że będą się starać utrzymywać kontakt na gruncie przyjacielskim. Niestety ta sytuacja nie była w ostatnim czasie jednym problemem Kuby.

Jakub i Anna z Rolnik szuka żony TVP: Marta Manowska zawiodła się?

Jakub i Anna to gwiazdy poprzedniej edycji programu Rolnik szuka żony w TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Dziś...
Jakub / screen YouTube

Kłopoty Kuby pojawiły się także w jego gospodarstwie. W internecie została rozpowszechniana plotka mówiąca o tym, że zwierzęta rolnika są zarażone wirusem ASM. Jednakże do tych doniesień postanowił odnieść się Jakub, który stanowczo zaprzeczył tym informacjom.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie

„Szanowni Państwo. W związku z sensacyjnymi i nieprawdziwymi doniesieniami prasowymi na temat ASF w moim gospodarstwie pragnę oświadczyć, że nie dotknął mnie żaden dramat, prosięta i ich matki mają się doskonale. A moja hodowla zarodowa stawiana jest za wzór w całym województwie wielkopolskim. Nie wiem, kto wymyślił taką plotkę! Zwykły amator szynki albo dziennikarz nawet nie zdaje sobie sprawy, z tego jak taka informacja może sparaliżować pracę rolników i setek ludzi, którzy ciężko pracują w gospodarstwach. Jakub Napierała z Rolnik szuka żony 6”

-napisał w oświadczeniu dla Party.pl.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →