Joanna z „Rolnika” ma spore wymagania! Szykuj się na szok

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowy sezon, nowe odcinki i uczestnicy uwielbianego programu „Rolnik szuka żony„, którego prowadzącą jest Marta Manowska, wśród debiutantów Joanna. Zobaczcie, co miała do powiedzenia.

czytaj też: Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W niedzielę wielkanocną mogliśmy zobaczyć zerowy odcinek programu Rolnik Szuka Żony, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Wśród uczestników tym razem znalazło się dwóch braci, jednak to nie oni wzbudzili największe zamieszanie.

Jedną z uczestniczek jest kobieta, rolniczka Joanna, która jak się okazuje ma bardzo wysokie wymagania odnośnie przyszłego wybranka serca. Co takiego wymaga od swojego potencjalnego partnera Asia?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Chciałaby poznać mężczyznę w podobnym do niej wieku, konkretnego, który byłby dla niej wsparciem, a w przyszłości odpowiedzialną głową rodziny. Joanna, jak większość kobiet chciałaby zostać mamą, ale marzy przede wszystkim o stworzeniu poważnej, trwałej relacji, której podstawą będzie szczerość i lojalność. Nigdy nie ocenia ludzi z góry, a przeszłość mężczyzny nie stanowi dla niej przeszkody, ale nie ukrywa, że najchętniej widziałaby u swojego boku faceta bez zobowiązań”

– tak przez oficjalną stronę programu, została przedstawiona Joanna.

Rolnik Szuka Żony: Joanna ma wielkie wymagania, czy któryś kandydat zdoła im sprostać?

Fanom programu Rolnik Szuka Żony raczej nieprzypadły do gustu wymagania farmerki. W komentarzach zamieszczonych pod wpisem, nie szczędzili jej cierpkich słów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
View this post on Instagram

Joanna ma 39 lat, 165 cm wzrostu, niebieskie oczy i blond włosy. Z wykształcenia jest ekonomistką. Pracowała w korporacji, ale pewnego dnia podjęła decyzję o powrocie na wieś i założeniu własnej hodowli drobiu. Początki nie były łatwe, musiała budować wszystko sama od podstaw, więc gospodarstwo pochłonęło cały jej czas i energię. Joanna jest kobietą bardzo ambitną, która nie boi się wyzwań, dużo od siebie wymaga i zawsze bardzo angażuje się w swoją pracę. Jest szczera, pracowita, kocha zwierzęta, stara się być silna i niezależna, ale w głębi serca jest delikatna, wrażliwa i bardzo związana ze swoją rodziną. Chciałaby poznać mężczyznę w podobnym do niej wieku, konkretnego, który byłby dla niej wsparciem, a w przyszłości odpowiedzialną głową rodziny. Joanna, jak większość kobiet chciałaby zostać mamą, ale marzy przede wszystkim o stworzeniu poważnej, trwałej relacji, której podstawą będzie szczerość i lojalność. Nigdy nie ocenia ludzi z góry, a przeszłość mężczyzny nie stanowi dla niej przeszkody, ale nie ukrywa, że najchętniej widziałaby u swojego boku faceta bez zobowiązań. Poprzeczka jest wysoko, ale przecież jesteś odważny! Może to w Tobie zobaczy tego idealnego partnera? Daj sobie szansę i napisz. Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Joanna”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

„Kobieta ma prawie 40 lat, a wymagania jak nie jedna dwudziestolatka. Liczyłem bardziej na dojrzałość tej Pani, no cóż…”

„Duże wymagania. Przykro mi, ale kiepsko to widzę”

Zobacz również: Wypłacajcie gotówkę: będą problemy z dostępem do kont

Mimo wszystko część internautów wyraziła swoją nadzieję na to, że Joanna odniesie jednak sukces w poszukiwaniach tego wymarzonego partnera, który będzie kroczył z nią razem przez resztę życia.

„Powodzenia pani Joanno. Zaradne kobiety, wiedzące czego chcą od życia i związku, często mają problem w poznaniu mężczyzny, który będzie dawał im poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Gratuluję odwagi”

Nowy sezon, nowe odcinki i uczestnicy uwielbianego programu "Rolnik szuka żony", którego prowadzącą jest Manowska, wśród debiutantów Joanna
Nowy sezon, nowe odcinki i uczestnicy uwielbianego programu „Rolnik szuka żony”, którego prowadzącą jest Manowska, wśród debiutantów Joanna. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Najnowszy bilans ofiar i zakażeń. Resort podał dane

Pożar w Czarnobylu: czy nad Polską znajdzie się radioaktywna chmura? Jest odpowiedź!

Tomasz Kammel zniszczył jej życie? Jego była przerwała milczenie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →