Bednarek szczerze o The Voice. Poruszające słowa

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kamil Bednarek, Margaret, Michał Szpak i Tomson oraz Baron byli jurorami w zeszłej edycji „The Voice of Poland” w TVP. Teraz wszystko wskazuje na to, że od nowej edycji dotychczasowy skład trenerów przejdzie zmiany.

Od niedawna mówi się, że dwa z czterech stanowisk w show mają nabyć nowych znanych wokalistów. Największą faworytką jest aktualnie Edyta Górniak. Piosenkarka według mediów ma mieć spory wpływ na producentów The Voice. Z tego właśnie powodu miała na nich wpłynąć w kwestii angażu Justyny Steczkowskiej. Czy w dzisiejszej sytuacji jesienią w programie ujrzymy także Kamila Bednarka?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kamil Bednarek to bez wątpienia król polskiego reggae. Jak mało kto w naszym kraju opanował ten gatunek muzyki praktycznie do perfekcji. Taka sytuacja zaowocowała w jego sytuacji angażem do The Voice of Poland, lecz należy pamiętać, że to nie był jego debiut w programie talent show w roli jurora.

Kamil Bednarek w The Voice of Poland TVP

Kilka lat temu Bednarek był również jurorem/trenerem W show „Bitwa na głosy”. Dziś wciąż nie wiadomo czy drugi sezon z rzędu zostanie w gronie gwiazd The Voice. Pewne w tym momencie jest jedynie to, że Bednarek nie krył swojego zachwytu z powodu udziału w poprzedniej edycji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Były takie momenty, że przeżywałem i to było widać, na pewno, bo nie umiem ukrywać takich emocji. Jak mi kogoś naprawdę było szkoda, że musiałem wybierać pomiędzy kimś, to miałem to wypisane od razu na twarzy, albo jak się złościłem, to od razu też żyła na czole, dlaczego to zrobiłeś, ale to zobaczycie wszystko 

– mówi Kamil Bednarek.

Piosenkarz bardzo angażował się w przydzielone mu obowiązki

Będę ich tutaj nastawiał też na ich świadomość tego, co się wydarzy po programie, bo byłem na ich miejscu kiedyś, więc doskonale znam te emocje. I będę się starał ich pokierować w taki sposób, żeby nie myśleli o zwycięstwie, tylko o jak najlepszym pokazaniu swojego talentu, bo zwycięstwo wcale nie oferuje wiecznej kariery. Jak jesteś w programie i masz pomysł na siebie, to dostajesz szansę i dobrze ją wykorzystaj. I to jest zwycięstwo – wykorzystać szansę, a dopiero czas pokaże, czy rzeczywiście jesteś najlepszy. Więc będę im tłumaczył, żeby nie skupiali się na zwycięstwie, tylko zaśpiewali jak najlepiej i byli sobą, żeby ludzie to czuli 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– mówi Kamil Bednarek w rozmowie z Newseria.pl

Kamil Bednarek, Margaret, Michał Szpak i Tomson oraz Baron byli jurorami w zeszłej edycji "The Voice of Poland" w TVP. Co O programie mówi Bednarek?
Kamil Bednarek, Margaret, Michał Szpak i Tomson oraz Baron byli jurorami w zeszłej edycji „The Voice of Poland” w TVP. Co O programie mówi Bednarek? Screen/ YouTube

Źródło: Alaluna

Polecamy także:

Popularny produkt z Lidla skażony. Nie jedz go pod żadnym pozorem

Ministerstwo przypomina! Od dziś panują nowe zasady. Nie każdy o tym wie

Uwaga! Pilne ostrzeżenie dla tej części Polski. Skutki mogą być katastrofalne

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →