Tak Marta z „Rolnik szuka żony” walczy z koronawirusem

COVID-19 (koronawirus) w Rolnik szuka żony: Marta Borowska to dawna gwiazda 2 edycji programu „Rolnik szuka żony”, gdzie jej wybrankiem serca miał być Rafał Kowala. Ostatecznie z ich miłości nic nie wyszło, a uczestniczka show Marty Manowskiej postanowiła znaleźć miłość u boku innego mężczyzny.

Zobacz również: Kim Dzong Un nie żyje? Jego doradca ujawnił prawdę

Dziś ponownie na temat Marty zrobiło się głośno w mediach. Wszystko to za sprawą jej publikacji w mediach społecznościowych na temat koronawirusa i jej osobistej walki z tym zagrożeniem.

COVID-19 (koronawirus) w Rolnik szuka żony: Marta Borowska walczy z epidemią

W Polsce od początku tego roku trwa walka z koronawirusem. Na ten moment w naszym kraju stwierdzono ponad 12 tysięcy przypadków zakażeń z czego do tej pory zmarło prawie 600 osób. Sytuacja jest bardzo trudna.

Z powodu pojawienia się wirusa władzę wprowadziły szereg obostrzeń na obszarze kraju. Dziennie w Polsce przybywa około 200-300 nowych chorych. Jedną z osób, która jest bardzo blisko pierwszej linii frontu walki z COVID-19 jest Marta Borowska.

Tak jak już wspominaliśmy – Marta Borowska to uczestniczka drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP. Kobieta była kandydatką na przyszłą żonę Rafała. Ostatecznie para nie stworzyła szczęśliwego związku razem, lecz dziś są to już stare dzieje.

Aktualnie Marta jest w nowym związku i w ostatnich dniach bardzo aktywnie pracuje. Jej intensywność pracy jest spowodowana panującą w Polsce i na świecie pandemią koronawirusa. Marta pozyskuje osocze z krwi osób, które pokonały COVID-19.

Zobacz też: Mandat za Google Maps? Tam przepis już wchodzi w życie

Na dodatek w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce Marta pokazała zdjęcie z koleżankami z pracy, gdzie wszystkie ubrane są w odzież ochronną składającą się z przyłbicy, maseczek chirurgicznych, rękawiczek i fartucha. Bez wątpienia praca Marty jest bardzo ważna.

COVID-19 (koronawirus) w Rolnik szuka żony: Marta Borowska to dawna gwiazda "Rolnik szuka żony" , gdzie jej wybrankiem miał być Rafał Kowala.
COVID-19 (koronawirus) w Rolnik szuka żony: Marta Borowska to dawna gwiazda „Rolnik szuka żony” , gdzie jej wybrankiem miał być Rafał Kowala./ screen YouTube

Źródło: Instagram /Plotek

Polecamy również:

Donald Trump: „Wiem w jakim stanie jest Kim Dzong Un”

Wiśniewski powiedział co sądzi o PiS! Bardzo ostre słowa

Doda nie wierzy w pandemię koronawirusa? To co opublikowała zszokowało

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →