W „Rolnik szuka Żony” dwóch facetów, łączy ich coś więcej…

Nowy sezon, nowe odcinki, nowi bohaterowie, za nami premiera programu „Rolnik szuka żony”, prowadzącą pozostaje Marta Manowska, ale po raz pierwszy w serii wystąpi rodzeństwo.

Czytaj też: Polak mieszkający w Hiszpanii zdradza prawdę o koronawirusie

12 kwietnia Telewizja Polska wyemitowała premierowy odcinek, najnowszej serii programu prowadzonego przez Martę Manowską, Rolnik Szuka Żony. Widzowie mogli się w nim zapoznać z nowymi uczestnikami show.

W tym odcinku poznaliśmy wszystkich 10 uczestników najnowszej serii programu. Osoby zainteresowane nawiązaniem z nimi kontaktu mogą teraz wysyłać swoje listy i zgłoszenia do programu. Kandydaci z największą liczbą otrzymanych listów przejdą do następnego etapu programu.

Właśnie miała miejsce premiera kolejnego sezony programu Rolnik Szuka Żony

Pierwszy raz w historii programu uczestnikami jest rodzeństwo. Dwaj bracia Jakub i Piotr prowadzą razem duże gospodarstwo pod Radomiem i specjalizują się w produkcji mleka. Jakub mimo iż całe życie spędził na wsi, przyznaje, że z bratem nie zdawali sobie do końca sprawy z ogromu pracy, jaki trzeba poświęcić do jego prowadzenia.

Jakub podkreśla, że zależy mu stałym związku z kobietą, która tak jak on chce prowadzić gospodarstwo. To właśnie był powód rozstania z jego ostatnią partnerką, jak sam stwierdza ich priorytety były całkowicie rozbieżne.

Zobacz również: Znany warszawski raper zatrzymany! Poważne zarzuty

Starszy Piotr jest z zawodu ślusarzem, kilka lat temu zdecydował się na wyjazd za granicę, ale zrozumiał tam, że chce zajmować się rodzinnym gospodarstwem, dlatego wrócił do kraju. Uważa, że z bratem tworzą zgraną ekipę, która nieustannie wspiera się w tej ciężkiej pracy. W programie ma nadzieję na znalezienie kobiety, która będzie chciała tak jak on spędzić swoje życie na wsi. Poprzednie jego partnerki nie widziały takiej możliwości.

Premiera Rolnik Szuka żony zapowiada się pasjonująco, wy także nie możecie się już doczekać następnych odcinków?

Nowy sezon, nowe odcinki, nowi bohaterowie, za nami premiera programu "Rolnik szuka żony", prowadzącą pozostaje Manowska, ale po raz pierwszy w serii wystąpi rodzeństwo
Nowy sezon, nowe odcinki, nowi bohaterowie, za nami premiera programu „Rolnik szuka żony”, prowadzącą pozostaje Manowska, ale po raz pierwszy w serii wystąpi rodzeństwo

Źródło: Interia

Polecamy także:

Rusin wybuchła płaczem na żywo! Padły przykre słowa

Duża liczba zgonów, kolejne zakażenia. Aktualne dane

Gates chce znakować ludzi? To nie żart, ten wywiad przeraża

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →