Uczestniczka zdradziła tajemnicę programu „Taniec z Gwiazdami”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Uczestniczka najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, Edyta Zając, zdradziła ostatnio w jednym z wywiadów, jaka jest tajemnica produkcji programu Taniec z Gwiazdami, a także jej występów.

Czytaj też: W tym kraju wprowadzono stan wyjątkowy. Walka z koronawirusem trwa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Zając, jedna z gwiazd najnowszej edycji programu rozrywkowego, stacji telewizyjne Polsat, Taniec z Gwiazdami, stwierdziła w jednym z ostatnich wywiadów, że długo wahała się czy przyjąć propozycję uczestnictwa. Bała się, że nie podoła tak ciężkiemu zadaniu i nie uda jej się zabłysnąć na parkiecie.

„To już jest trzeci raz, kiedy dostałam propozycję. Wcześniej odmawiałam, troszeczkę ze strachu, troszeczkę też czułam, że to jeszcze nie jest ten czas. Długo nie mogłam się zdecydować, bo powiem szczerze, że nigdy nie miałam nic wspólnego z tańcem, więc obawiałam się, jak sobie poradzę, a wiadomo, że na takiej scenie każdy chce się zaprezentować jak najlepiej. Pomyślałam sobie jednak, że do trzech razy sztuka, że propozycja może się więcej nie pojawić i jak nie teraz, to już nigdy. I zgodziłam się”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– twierdzi modelka, Edyta Zając.

Tajemnica programu Taniec z Gwiazdami ujawniona!

Nowa gwiazda parkietu nie żałuje swojej decyzji. Edyta tańczy w parze z Michałem Bartkiewiczem i przyznaje, że czasami podczas bardzo ciężkich treningów, chętnie by poleniuchowała. Jednak gdy tylko chwilę odpocznie i się lekko zresetuje chętnie wraca do nauki i jest otwarta na wszystkie rady, a także wskazówki.

„Śmieję się, bo jestem trochę leserem, lubię się czasem poobijać i robię sporo przerw. Dużo też jadłam podczas treningów „Tańca z Gwiazdami”, chyba też ze względu na to, że spalam dużo energii. Ale kiedy trzeba, to trzeba, i naprawdę ostro trenowaliśmy. I jak się już zaczynał ten stres, to braliśmy się do roboty. Treningów było sporo. Trenowaliśmy po cztery-pięć godzin dziennie, więc dla mnie, jako osoby, która wcześniej nie miała nic wspólnego z takimi codziennymi treningami, to też jest duży wyczyn”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– dodaje następnie modelka.

Zobacz również: Nowoczesny Rosyjski radar. W jego zasięgu znajdzie się cała Europa

Edyta stwierdziła także, że obecna jedenasta edycja programu jest bardzo mocna i jest wiele par które mogą powalczyć o zwycięstwo w finale.

„Wszyscy świetnie tańczą i mój partner taneczny by to potwierdził, bo Michał bardziej zna się na tym od strony technicznej. I ostatnio powiedział, że to jest bardzo mocna edycja, że gwiazdy świetnie sobie radzą i bardzo dobrze tańczą”

Obecnie z powodu wybuchu pandemii koronawirusa COVID-19 program Taniec z Gwiazdami został zwieszony i przeniesiony wstępnie do jesiennej ramówki Polsatu.

Uczestniczka najnowszej edycji, Edyta Zając, zdradziła ostatnio jaka jest tajemnica produkcji programu Taniec z Gwiazdami.
Uczestniczka najnowszej edycji, Edyta Zając, zdradziła ostatnio jaka jest tajemnica produkcji programu Taniec z Gwiazdami. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Bez ostrzeżenia ostrzelano cywili! Tego nie da się zatuszować

Niemcy wstrzymały oddech. To orędzie Merkel przejdzie do historii

To może Cię również zainteresować:

Rozpaczliwy wpis Woźniak-Starak. Łzy same płyną

Tomasz Lis znowu trafił do szpitala. Przerwał milczenie

Manowska odizolowana: Jest ryzyko zakażenia koronawirusem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →