Znamy pierwszego uczestnika „Top Model”! Po raz pierwszy w historii programu

Niedługo rusza w TVN kolejna edycja Top Model, do programu, po porodzie wraca Joanna Krupa, poznaliśmy też pierwszego uczestnika, którego wybrali fani w głosowaniu na Facebooku, to 21 letni Słupszczanin, Dominik Bereżański.

Już niedługo rusza dziewiąta edycja show TVN pod tytułem Top Model. Znowu będziemy mogli poznać młode osoby, które pragną zrobić karierę w modelingu. Do jury programu Top Model wracają znani i lubiani Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska i oczywiście Joanna Krupa, która jest już po porodzie i może wrócić do swoich telewizyjnych obowiązków. Prowadzącymi kolejny raz będą Michał Piróg, a także Karolina Pisarek.

Czytaj też: Gąsiewska wrzuciła półnagie zdjęcie z ogrodu. Fani od razu zauważyli, że coś jest nie tak!

Jak zapewniają producenci w tej edycji także nie zabraknie wielkich emocji, pięknych zdjęć, czy plenerów. Ale już na początku mamy duże zmiany. Chodzi o zupełnie nowe zasady dotyczące castingu do programu. Pierwszy raz w historii to widzowie mogli wybrać jednego z uczestników. Każdy członek jury, a także Michał Piróg wybrał jednego kandydata, na którego można było głosować na profilu programu w serwisie Facebook.

Poznaliśmy pierwszego uczestnika show TVN, Top Model, to Dominik Bereżański

Joanna Krupa wybrała Dominika Bereżańskiego, Kasia Sokołowska wytypowała Elę Wilczyńską, a Marcin Tyszka zdecydował się poprzeć Marcina Brzozowskiego. Dawid Woliński wybrał Olgę Król, a Michał Piróg – Zuzannę Maksymowicz.

Zobacz również: Tatiana Okupnik poważnie chora? Ostatnie zdjęcia zszokowały fanów

Teraz już wiadomo kogo wytypowali Facebookowicze. ponad 38% głosów otrzymał wybranek Joasi Krupy, Dominik Bereżański. Chłopak ma 21 lat i pochodzi ze Słupska. Od zawsze marzył żeby zrobić karierę w modelingu i udział w programie ma mu dać tę szansę.

Dominik jest bardzo doświadczonym użytkownikiem mediów społecznościowych i jak na razie to jego największe doświadczenie w modelingu. Jak myślicie poradzi sobie w programie i zrobi karierę w branży modowej? Joanna Krupa z pewnością w niego wierzy.

Joanna Krupa wybrała swojego kandydata do Top Model w TVN, to Dominik Bereżański

Źródło: Pikio

Polecamy także:

„The Voice of Poland” już nie będzie takie samo. Wielkie zmiany

Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

Jest 6 razy większa niż Polska! Śmiertelne zagrożenie

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →