To na kwarantannie robi Wiesia z Sanatorium Miłości

Wiesia z programu Sanatorium Miłości, którego prowadzącą jest Manowska, pokazała jak szyje maseczki ochronne, jej koronawirus nie straszny.

Czytaj też: Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Wiesia Kwiatek z Sanatorium Miłości przestrzega kwarantanny i od dwóch tygodni nie wychodzi z domu. Jak sama twierdzi spotkania ze znajomymi zastąpiła sobie rozmowami telefonicznymi, postanowiła nie widywać się nawet z najbliższą rodziną.

„W życiu trzeba sobie radzić, nie można się załamywać!”

– wyznała Wiesia z Sanatorium Miłości.

Jednak nie mogła usiedzieć za długo w jednym miejscu dlatego postanowiła sprawić sobie swoją własną maseczkę ochronną. Postanowiła uszyć ją sama.

Wiesia z Sanatorium Miłości powiedziała, co robi w czasie kwarantanny

„Wzięłam kawałek elastycznego materiału i obcięłam kawałek o długości około 17 cm. Do tego przyszyłam gumki, jak uszy, zmarszczyłam brzegi. 10 minut roboty i gotowe!”

– zdradza w jednym z wywiadów seniorka.

Seniorka stwierdziła, że jej fundusze nie pozwalają na kupowanie „ekstrawaganckich” maseczek ochronnych w sklepach. Poza tym dodała i tak nie są już dostępne, bo wszystkie wyprzedano.

Zobacz również: Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

„Nie mam pieniędzy na kupowanie maseczek po 20 złotych, których zresztą nie ma już w sklepach. Każdy posiada w domu coś z rozciągliwej bawełny. Tylko pamiętajcie o dwóch warstwach!”

– dodaje po chwili Wiesia Kwiatek.

Według pogodnej seniorki jej koleżanki, nie tylko te z telewizyjnego show Sanatorium Miłości już poszły za jej przykładem i szyją swoje własne maseczki.

Wiesia z programu Sanatorium Miłości, którego prowadzącą jest Manowska, pokazała jak szyje maseczki ochronne, jej koronawirus nie straszny
Wiesia z programu Sanatorium Miłości, którego prowadzącą jest Manowska, pokazała jak szyje maseczki ochronne, jej koronawirus nie straszny. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Boris Johnson na intensywnej terapii, nowe informacje o stanie zdrowia

Polska daje przykład Europie. Zrobiliśmy to jako pierwsi

Lekarze pozbawili ją złudzeń. Jest bardzo źle

To może Cię również zainteresować:

Polacy stracą prywatność! Przerażający projekt rządu staje się faktem

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →