Agresywny obcokrajowiec zaatakował Polaków: „Wy faszyści!” Takiej odpowiedzi się nie spodziewał [WIDEO]

Udostępnij:

Niestety z chamstwem musimy się spotykać na co dzień, lecz czy niektórzy po prostu będąc u kogoś gościnnie nie powinni wyjątkowo mocniej trzymać swój brak wychowania i kultury? Jakby to wyglądało gdyby gość przyszedł do gospodarza i powiedział mu wprost, że nim gardzi?.

Do tego typu sytuacji możemy zaliczyć nagranie umieszczone przez mieszkańca Warszawy – Pana Tomasza, na którym mężczyzna grzecznie zwraca uwagę obcokrajowcowi, który słuchał za głośno muzyki. Ten odpowiedział mu w najbardziej chamski sposób.

Tak pan Tomasz opisuje całe zdarzenie: Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne.

Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać… Nie chciałem.

Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.

A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej. – opisuje mężczyzna.

Na koniec Polak chciał podać rękę agresywnemu mężczyźnie, aby ten się uspokoił, lecz obcokrajowiec gest odrzucił.

loading...

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *