Ania z „Rolnika” jest nie do Poznania! Co za metamorfoza

Metamorfoza jaką ostatnio przeszła jedna z gwiazd programu TVP, Rolnik Szuka Żony, Ania Stelmaszczyk zaskoczyła fanów, zobacz jej zdjęcia w serwisie Instagram.

Od początku swojej bytności w programie Rolnik Szuka Żony Jakub i Ania uchodzili za jedną z ulubionych par w historii istnienia show. Rozwojowi ich związku przyglądało się wielu fanów i kibicowali, żeby się im udało. Niestety kilka miesięcy po zakończeniu nagrywania odcinków Rolnika do mediów przeciekła informacja, że sympatyczna para nie jest już razem. Jak się okazało w czasie związku wyszły między nimi duże różnice charakterologiczne, które uniemożliwiły im dalsze bycie ze sobą. Jakub i Ania rozstali się jednak w przyjaźni i nadal utrzymują kontakt.

Czytaj też: Wstrząsające doniesienia PAP! Chcieli zabić prokuratora krajowego

Metamorfoza jaką przeszła na Instagram Ania Stelmaszczyk (Rolnik Szuka Żony) zaskoczyła fanów

Od czasu ich rozstania Jakub zrezygnował całkowicie z życia w blasku fleszy, a Ania została bardzo aktywną influencerką w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już niemal 75 tysięcy użytkowników. Ostatnio poznanianka pochwaliła się zdjęciami z profesjonalnej sesji zdjęciowej, która odbyła się nad polski morzem.

Zobacz również: Stonehenge: Ważne odkrycie naukowców. Kolejna zagadka rozwiązana

Metamorfoza jaką przeszłą Ania wprawiła jej fanów w osłupienie, gdy widzieliśmy ją w programie Rolnik Szuka Żony, wyglądała zupełnie inaczej. Dlatego nie dziwi fala pozytywnych komentarzy obserwujących ją użytkowników Instagrama pod opublikowanymi zdjęciami.

„Sztos! Torpeda”

„Pięknie wyszłaś na tych zdjęciach….W sam raz na profil randkowy”

„Wyglądasz rewelacyjnie”

„Piękna kobieta”

A Wam jak się podoba metamorfoza jaką przeszła Ania, którą wszyscy pamiętamy jeszcze jako nieśmiałą i trochę zamkniętą w sobie kobietę z programu Rolnik Szuka Żony?

Źródło: Instagram

Polecamy także:

W ponad 20 miastach Biedronka obeszła zakaz handlu! Tu zrobisz zakupy w niedzielę

Ścinano im głowy, wycinano serca. Podczas „meczu piłki” dochodziło do dantejskich scen

To może Cię również zainteresować:

Pilna decyzja o zamknięciu. Polacy są poważnie zagrożeni. To konieczne

To może zaskoczyć opozycję. Czy PiS będzie miał większość w senacie?

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →