Prawda o Chinach wyszła na jaw, musieli się przyznać! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chiny przyznały się, opowiedziano co działo się w Wuhan w grudniu gdy koronawirus zaczął się gwałtownie rozprzestrzeniać. Potwierdzono że Chiny niszczyły próbki w niektórych laboratoriach.

Czytaj też: Wstrząs dla Polaków! Znany aktor zatrzymany. Gwałty i dziecięca pornografia

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wcześniej sekretarz stanu Mike Pompeo oskarżał Chiny właśnie o niszczenie próbek. Pekin zaprzeczał tym doniesieniom. teraz jednak postanowiono wyznać prawdę. Dlaczego?

Chiny niszczyły próbki

Na jaw wyszły szokujące fakty, jak ten że próbki niszczono w nieautoryzowanych laboratoriach. Liu Dengfeng z chińskiej Krajowej Komisji Zdrowia tłumaczył dlaczego postanowiono własnie tak zrobić. Z jego wypowiedzi wynika, że było to konieczne aby „zapobiec ryzyku związanemu z bezpieczeństwem biologicznym w laboratoriach”, a także by „zapobiec kolejnym katastrofom wywołanym przez niezidentyfikowane patogeny”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Informacje przekazywane przez niektórych oficjeli z USA były wyrwane z kontekstu i miały na celu wprowadzenie dezorientacji – oświadczył Liu Dengfeng podczas oficjalnego spotkania w Pekinie.

Liu mówiła także, że gdy w grudniu zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o tajemniczej chorobie przypominającej zapalenie płuc natychmiast wówczas rozpoczęto intensywną pracę mająca zidentyfikować zagrożenie.

Zobacz również: Donald Tusk pod lupą służb. Jak wygląda sprawa korupcji?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bazując na obszernych badaniach i opiniach ekspertów, zdecydowaliśmy się uznać go za patogen klasy drugiej, tj. silnie chorobotwórczy, i wdrożyliśmy procedury bezpieczeństwa biologicznego w kwestii pobierania próbek, transportu i aktywności o charakterze eksperymentalnym, a także w kwestii niszczenia próbek – oświadczył Liu, którego cytuje gazeta „South China Morning Post”.

co najbardziej szokuje? Liu stwierdził że to standardowa procedura, a próbki należało zniszczyć ponieważ nieautoryzowane laboratoria nie spełniały rządowych wymogów bezpieczeństwa.

Zarówno wspomniany Mike Pomepo, jak i były prezydent USA Donald Trump oskarżali Chiny o ukrywanie skali problemu na początku epidemii. Mówili między innymi, że Pekin wstrzymywał próbki, które można by ich zdaniem wykorzystać do szybszego opracowania szczepionki.– przypomina portal o2

Chiny przyznały się, opowiedziano co działo się w Wuhan w grudniu gdy koronawirus zaczął się gwałtownie rozprzestrzeniać. W piątek potwierdzono że Chiny niszczyły próbki w niektórych laboratoriach.
Chiny przyznały się, opowiedziano co działo się w Wuhan w grudniu gdy koronawirus zaczął się gwałtownie rozprzestrzeniać. W piątek potwierdzono że Chiny niszczyły próbki w niektórych laboratoriach.

Polecamy także:

Nagranie z pszczołami błyskawicznie obiega sieć. To niesamowite co robią

Nowe wstrząsające fakty ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Gdy to wyznał wszyscy byli w szoku

Lista nowych grzechów opublikowana. Z tego musisz się wyspowiadać

Pani Beata przeżyła śmierć kliniczną i ujawniła co jest po śmierci. To nie mieści się w głowie!

Przez 4 lata wysyłała SMS-y do swojego nieżyjącego ojca. Nagle dostała odpowiedź i nogi się pod nią ugięły

Majka Jeżowska ma dziś 61 urodziny. Gdy pokazała się w bikini, wszystkim opadły szczęki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →