Doda ujawniła ile waży! Szokująca przemiana

Udostępnij:

Dorota Rabczewska, szerzej znana jest jako Doda, piosenkarka zespołu Virgin, gwiazda postanowiła podzielić się z fanami informacją jak jest teraz jej waga. Piosenkarka opublikowała na portalu Instagram wyniki badań, na których widnieje ile w tym momencie waży. Ludzie byli w szoku jak to zobaczyli.

Doda, czyli Dorota Rabczewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ostatnio na portalu Instagram wyjawiła fanom jaka jest jej obecna waga. Metamorfoza wokalistki zespołu Virgin robi piorunujące wrażenie i nie chodzi tu tylko o jej niezwykłe kreacje, w których pokazuje się na scenie podczas koncertów. Doda cały czas, mimo tylu lat w show-biznesie może pochwalić się piękną figurą.

CZYTAJ TEŻ: Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!

Metamorfoza jaka przeszła Dorota Rabczewska nastąpiła także wewnątrz. Dawniej Doda słynęła głównie z kolejnych skandali, którymi budowała swoją pozycję celebrytki. Teraz poprzez jej wewnętrzną przemianę obserwujemy zupełnie inną piosenkarkę, dużo dojrzalszą i stonowaną.

Doda pokazała na Insta jak jest obecnie jej waga

Dorota Rabczewska (Doda), wokalistka zespołu Virgin pochwaliła się na portalu Instagram jak wygląda teraz jej waga. Fani są w szoku!
Dorota Rabczewska (Doda), wokalistka zespołu Virgin pochwaliła się na portalu Instagram jak wygląda teraz jej waga. Fani są w szoku!

Zmianie uległ także jej styl życia, Doda regularnie trenuje, a także pilnuje zdrowej diety. Odstawiła także kompletnie alkohol i inne używki, ograniczyła też diametralnie spożycie mięsa. Jak widać po zdjęciach, które zamieszcza między innymi na Instagramie, te zmiany przynoszą oszałamiające efekty. Metamorfoza spowodowała, że Doda postanowiła podzielić się z fanami informacją jak wygląda teraz jej waga.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali

Dorota nie mogła powstrzymać się, żeby pochwalić się rezultatami ciężkiej pracy nad obecną sylwetką. Na swoim profilu na Instagramie piosenkarka opublikowała zdjęcie wyników badań , na których widnieje także aktualna waga. Według tych wyników Dorota Rabczewska waży obecnie jedyne 53,1 kg. Nie jedna kobieta chciałaby mieć jej wagę.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!
„Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża
Steczkowska cała mokra i skąpo ubrana. Widać wszystko. Fani podziwiają (Film)
Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”
Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

, , ,