Tajner puściły nerwy! Ostro o Wiśniewskim i jego dziecku

Udostępnij:

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski biorą rozwód, ostatnio celebrytka pochwaliła się na portalu Instagram, że usunęła tatuaż z imieniem lidera zespołu Ich Troje. Czy była to złośliwość w kierunku, niedługo już, byłego męża spowodowana plotkami o jego nowym związku?

Ostatnio media obiegła informacja, że lider Ich Troje, Michał Wiśniewski znalazł już nową miłość, mimo, że rozwód z Dominiką Tajner wciąż trwa. Dodatkowo serwisy plotkarskie podały niedawno, że nowa wybranka piosenkarza już spodziewa się ich wspólnego dziecka. Taka informacja mogła wyprowadzić Dominikę z równowagi.

CZYTAJ TEŻ: Majdan-Rozenek zmasakrowana! Internauci nie mają litości

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski przez lata uchodzili za bardzo udane i zgodne małżeństwo, mimo, że nie doczekali się wspólnego potomka oboje mocno pokochali dzieci partnerów z poprzednich związków. Aby uczcić swoje udane małżeństwo para postanowiła wytatuować sobie na przedramionach imię ukochanej osoby.

Dominika Tajner postanowiła usunąć tatuaż z imieniem „Michał”!

Tajner i Wiśniewski biorą rozwód, ostatnio celebrytka pochwaliła się na portalu Instagram, że usunęła tatuaż z imieniem lidera zespołu Ich Troje.
Fot.: Dominika Tajner, screen/ Instagram

Media donoszą, że mimo nie zakończonego jeszcze małżeństwa z Dominiką, lider Ich Troje już planuje kolejne wesele. Wielu zarzuca Wiśniewskiemu, że zbyt pochopnie staje na ślubnym kobiercu. Byłby to już 5 ślub w jego życiu. Na doniesienia o nowej wybrance Michała, jej domniemanej ciąży oraz planowanym weselu. Tajner zareagowała dosyć stanowczo i dała temu wyraz na swoim koncie na Instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małżeństwo Cichopek Hakiel na skraju upadku! Oto co zrobiło TVP

Dominika Tajner w momencie kiedy media obiegła informacja o piątym dziecku Wiśniewskiego, na swoim Instastory opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje swoje przedramię, z którego zniknął tatuaż z imieniem „Michał”.

„Gdzie jest tatuaż?” podpisała je celebrytka, jasno dając wyraz temu, że związek z Wiśniewskim ma już za sobą. Trzeba jednak zauważyć, że to piosenkarz pierwszy usunął pamiątkowy tatuaż. Zrobił to już pod koniec lipca i na jego miejscu umieścił coś nowego, daty narodzin swoich dzieci.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kurdej Szatan już zna wyniki? Mega skandal! Widzowie oburzeni
Marlena z Rolnik szuka Żony ma kłopoty. To jej koniec?
Wojewódzki zrobił to na wizji – Podsiadło nie miał szans
Magda Gessler aresztowana! Szok w TVN!
Tak teraz wygląda Kacper Boski. Będziecie w szoku!

, , , ,