Musieli przerwać pogrzeb! Z trumny dochodziły przerażające dźwięki. Zajrzeli do środka…

Niesamowita historia z Buenos Aires, przerwano pogrzeb, gdy z trumny zaczęły dochodzić dziwne dźwięki, żałobnicy byli przerażeni, zażądano badania ciała.

Niesamowita historia, która wydarzyła się podczas ceremonii pogrzebowej w Buenos Aires w Argentynie, nadaje się na scenariusz filmowy. Pogrzeb musiał zostać nagle przerwany, gdy z trumny zaczęły… dochodzić dziwne dźwięki. Wszyscy zgromadzeni na pogrzebie żałobnicy byli całkowicie przerażeni tą sytuacją, wszyscy byli święcie przekonani, że kobieta w trumnie byłą martwa. Tak więc jaka była przyczyna przeraźliwych dźwięków jakie dochodziły z wnętrza trumny?

Czytaj też: Gwiazda serialu „Ranczo” drastycznie schudła. Nie uwierzysz jak wygląda teraz

Buenos Aires, przerwano pogrzeb, z trumny dochodziły dziwne dźwięki, żałobnicy byli przerażeni

Podczas konduktu żałobnego, który zmierzał na miejsce pochówku, nagle z wnętrza niesionej trumny zaczęły dobiegać przerażające odgłosy. Przypomniały one drapanie w drewno, a także jęki. Przerażona rodzina „zmarłej” momentalnie przerwała ceremonię pogrzebową i zażądała zabrania denatki do szpitala na badania, chcieli mieć namacalny dowód, że faktycznie nie żyje.

Zobacz również: Zaskakujące wieści o Kindze Dudzie! Tego nikt się nie spodziewał

Na prośbę rodziny kierowca z firmy pogrzebowej udał się z ciałem ponoć zmarłej kobiety do najbliższego szpitala. Rodzina domagała się, żeby zbadali ją lekarze. Podejrzewano, że mogło dojść do fatalnej pomyłki i 65-latkę błędnie uznano za zmarłą.

Jednak po szczegółowych badaniach lekarze wykluczyli jakąkolwiek pomyłkę i potwierdzili, że kobieta nie żyje przynajmniej od 24 godzin. Tak więc skąd dziwne dźwięki dochodzące z wnętrza trumny?

W tym momencie nie ma jasnego wytłumaczenia tego przerażającego zjawiska. Bliskim zmarłej mogło się po prostu wydawać, że coś słyszeli. Dźwięki mogły też wydobywać się z ciała zmarłej poprzez zbierające się jego wnętrzu gazy. Także sztywniejące mięśnie kontrolujące struny dźwiękowe mogły przyczynić się do pomylenia ich z jękami.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Michał Szpak ma ogromne problemy. Nie ma praw? Jest oficjalne oświadczenie

Polacy wstrzymali oddech. Właśnie ogłoszono pilny komunikat!

Obowiązują już od soboty. Wielu z nas nawet o tym nie wie

, , ,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →