Magda Gessler mocno schudła. Oto jak wygląda teraz

Udostępnij:

Magda Gessler i jej dieta podbijają internet. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje od niedawna przeszła na tryb zdrowego trybu życia. Jednym z dowodów na to ma być między innymi dieta, na którą miał restauratorkę namówić jej syn Tomasz Müller. Gwiazda chwali się efektami na portalu instagram.

Gwiazda TVN zyskuje na sławie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski upokorzony przez Tajner. Tego nie da się cofnąć

Magda Gessler w ostatnim czasie podbija internet. Wszystko to zasługa jej wysokiej aktywności w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje na dodatek przeszła na dietę, do której miał ją skłonić jej syn Tomasz Müller, który promuje na co dzień zdrowy tryb życia. Teraz do radykalnych zmian przekonał swoją mamę, która pochwaliła się już pierwszymi efektami diety.

CZYTAJ TEŻ: Roxie Węgiel miała to zrobić na wizji! Rodzice musieli reagować

Magda Gessler i jej dieta od syna

Magda Gessler na instagramie przedstawiła efekty swojej diety. Wielu fanów zauważyło olbrzymie przemiany w sylwetce gwiazdy, która po prostu zmienia się w oczach. Już pewien czas temu restauratorka przyznała, że zmieniła swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Z codziennego jadłospisu pozbyła się przede wszystkim mięsa, które zastąpiła warzywami. Warto dodać, że wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi syna gwiazdy TVN.

Magda Gessler i jej dieta. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje chwali się efektami diety na portalu instagram. Robi wrażenie!
Magda Gessler i jej dieta. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje chwali się efektami diety na portalu instagram. Robi wrażenie!

Kim jest Magda Gessler?

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Na portalu instagram restauratorkę obserwuję ponad milion fanów. Poza pracą w telewizji restauratorka prowadzi szereg własnych interesów, wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Kobieta sukcesu i przede wszystkim biznesu?

POLECAMY TAKŻE:

Znała go cała Polska. Powiedział prawdę o rządach Tuska. Cztery dni po tym już nie żył!
Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał
Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!
Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

, , ,