Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał

Udostępnij:

Kilka miesięcy temu Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt, modelka Sylwia Sz. utrzymywała, że były piłkarz, a obecnie drugi trener w ekstraklasowym klubie Lechia Gdańsk zwabił ją do hotelu i wykorzystał wbrew jej woli. Bieniuk utrzymuje, że jest niewinny i właśnie po przymusowym urlopie ma wrócić do pracy, w opiece nad trójką dzieci, córka Oliwia i dwóch synów Szymon i Jan, ma mu pomóc była partnerka, Martyna Gliwińska.

Jarosław Bieniuk po oskarżeniach o gwałt ze strony poszkodowanej, którą jest modelka Sylwia Sz. od kilku miesięcy był na przymusowym urlopie. Były piłkarz pracował jako drugi trener w zespole występującym w Ekstraklasie, Lechia Gdańsk. Według informacji jakie podają media Bieniuk poprosił o pomoc w opiece nad trójką swoich dzieci (córka Oliwia i synowie Szymon i Jan), które wychowuje sam od śmierci Anny Przybylskiej, swoją byłą partnerkę, a Martyna Gliwińska wyraziła na to zgodę.

CZYTAJ TEŻ: Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…

Bieniuk pełnił funkcję asystenta menadżera zespołu i w momencie, kiedy na jaw wyszły oskarżenia o gwałt uważał, że może to niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie klubu i formę zawodników. Dlatego zdecydował się na bezpłatny urlop do momentu wyjaśnienia sprawy. Jednak już w poprzednim miesiącu najprawdopodobniej wrócił do pracy.

Bieniuk jednak może być niewinny, Sylwia Sz. go pomówiła?!

Bieniuk i Sylwia Sz: Po oskarżeniu o gwałt wraca do pracy w zespole Lechia Gdańsk, córka Oliwia i synowie Szymon i Jan mają być z Martyna Gliwińska.
Fot.: Jarosław Bieniuk, screen/ YouTube

Media twierdzą, że Jarosław Bieniuk może być niewinny, a oskarżenia o gwałt są tylko pomówieniem, dlatego były piłkarz mógł wrócić do wykonywania swoich obowiązków. Został serdecznie powitany w klubie, gdzie od początku wierzono w jego niewinność.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz.: Czy faktycznie doszło do gwałtu?

Jego była partnerka, Martyna Gliwińska postanowiła ulżyć mu w tej trudnej chwili i zaoferowała swoją pomoc przy opiece nad dziećmi w czasie gdy będzie w pracy. Ponoć Bieniuk zabiega o jej względy i chciałby, żeby znowu byli razem.

„Są prezenty i kwiaty. On stara się, by znów mu zaufała. Tym bardziej, że nie chce zostać sam, kiedy ruszy proces sądowy”. Wypowiadają się znajomi byłego Piłkarza.

źródło: Plotek.pl

POLECAMY:

Amerykanie pokazali Niemcom film z obozu… Ich reakcja była miażdżąca (media)
Dygant rozpala zmysły. Jej zdjęcia robią furorę
Gessler wydała oświadczenie! Padła ofiarą wielkiego oszustwa
Przybylska nie została pochowana sama! Nikt o tym nie wiedział
Mariusz Max Kolonko komentuję decyzję Kukiza! Padły mocne słowa

, , , , ,