Nowe zachorowania w Polsce. Kolejny pacjent w stanie ciężkim

Epidemia koronawirusa: Kolejny pacjent w stanie ciężkim trafił do szpitala na OIOM. Koronawirus w Polsce powoduje nowe zachorowania, ile jest zarażonych? Na ten moment to 27 osób. Polacy dotknięci wirusem z Wuhan są rozproszeni po całej Polsce. Najwięcej zachorowań na ten moment jest stwierdzonych we Wrocławiu oraz Warszawie.

Dziś media podały wiadomość o nowym chorym. Jest to mieszkaniec Krakowa,  który aktualnie znajduje się pod ścisłą kontrolą lekarzy. Pacjent z koronawirusem znalazł się na oddziale zakaźnym szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie.  Z powodu pogorszenia jego stanu zdrowia trafił na oddział intensywnej terapii.

Ile jest zarażonych osób w Polsce przez koronawirus?

Epidemia koronawirusa rozrasta się,  a  kolejny pacjent w stanie ciężkim trafił do szpitala na OIOM w Krakowie. Sytuacja jest coraz bardziej napięta. Polacy po mału dają się poskromić medialnej panice.

Koronawirus w Polsce powoduje nowe zachorowania, ile jest zarażonych w tej chwili?

Stwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce jest obecnie 27. Pacjenci z wirusem SARS znajdują się na oddziałach zakaźnych polskich szpitali. Z kolei nowy przypadek został odnotowany w Krakowie. Pacjent z koronawirusem znalazł się na oddziale zakaźnym szpitala im. S. Żeromskiego. Jego stan jest ciężki.

W trakcie rosnącego zagrożenia władzę Krakowa są na…urlopie. Chodzi dokładniej o prezydenta miasta  – Jacka Majchrowskiego,  który mimo problemy nie podjął decyzji o odwołaniu swojego wypoczynku. Na ten temat wypowiedział się krakowski ratusz.

Prezydent Jacek Majchrowski ma w tym tygodniu planowany urlop, którego nie odwołał. W praktyce to jednak żaden urlop, prezydent jest ciągle w kontakcie z urzędemmówi Monika Chylaszek, rzeczniczka prezydenta Krakowa.

Media informują, że niewykluczone jest to, że prezydent pojawi się w nagraniu skierowanym do mieszkańców i mediów. Na ten moment z ramienia władz miasta do Warszawy na spotkanie rządu z samorządowcami pojechał pierwszy zastępca Jacka Majchrowskiego, Andrzej Kulig.

Epidemia koronawirusa: Kolejny pacjent w stanie ciężkim trafił do szpitala na OIOM. Koronawirus w Polsce powoduje nowe zachorowania, ile jest zarażonych?
Epidemia koronawirusa: Kolejny pacjent w stanie ciężkim trafił do szpitala na OIOM. Koronawirus w Polsce powoduje nowe zachorowania, ile jest zarażonych?

Źródło: Interia

Polecamy także:

Wstrząsający wywiad- Chylińska jednak wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna również w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Przeczytaj również:

Papież chory na koronawirusa? Watykan również zataił informacje

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co również przewidział?

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →