Ostra jatka w programie na żywo: „Jest Pan świrem!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Włodzimierz Czarzasty oraz Jacek Wilk byli gośćmi na żywo w „Polityka na Ostro” w tv Polsat, tematem był nie tylko koronawirus ale także nadchodzące wybory.

Czytaj też: Nie żyje ksiądz który oddał innemu choremu swój respirator

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pomimo panującej na całym globie Pandemii SARS-CoV-2, polscy politycy chwilami wyraźnie o tej sytuacji zapominają. Przedwyborcze kłótnie pomiędzy ugrupowaniami trwają w najlepsze.

Idealnym przykładem na potwierdzenie powyższych słów jest spięcie przewodniczącego SLD, Włodzimierza Czarzastego z Jackiem Wilkiem należącym do Konfederacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Wielka Brytania użyła drastycznych środków koronawirusem

Polityczna wojna o zalety oraz wady Unii Europejskiej trwa, odkąd polska stała się jej częścią. Od tego wydarzenia minęło już ponad 15 lat, pomimo to spory trwają w najlepsze.

Osobą, która ostatnim czasem najbardziej dała ponieść się emocjom w tej sprawie, jest lider SLD.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czarzasty i Wilk w programie na żywo, tematem był nie tylko koronawirus, ale także wybory

Wraz ze wspomnianym wcześniej Jackiem Wilkiem był gościem programu „Polityka na Ostro” na antenie Polsat News. Początkiem słownego starcia pomiędzy konkurentami w nadchodzących wyborach były słowa Wilka. Brzmiały one następująco:

– Odkąd weszliśmy do Unii Europejskiej, spadł nasz wzrost gospodarczy, spadł wzrost eksportu, dynamika jest słabsza. Rolnik musi płacić o 300 proc. więcej za to, co kupuje do produkcji rolnej — wyliczał kandydat Konfederacji do europarlamentu.

W opinii posła SLD nie miał on w tej kwestii racji, dlatego nie przebierając w słowach, skomentował wypowiedź:

– Pan się nie pogniewa za to, co powiem teraz, ja nawet za to teraz pana przepraszam, niech pan na mnie popatrzy. Pan jest świrem — podsumował.

Ta odpowiedź wyraźnie rozbawiła Jacka Wilka, gdyż odpowiedział jedynie uśmiechem. Ten fakt musiał znacząco urazić oponenta, który dodał:

– Usłyszał pan od trzech osób z różnych opcji politycznych masę argumentów i liczb. Pan po prostu opowiada bzdury, ja nie boję się ludzi, boję się głupoty — grzmiał.

Czytaj także: Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

Poseł Wilk odparł:

– Obrzucanie błotem, żadnych argumentów, to jest wasz poziom.

Wojna pomiędzy ugrupowaniami trwa, świadkami podobnych sytuacji będziemy zapewne jeszcze wiele razy.

Jak podają obecne sondaże, Konfederacja balansuje na krawędzi progu wyborczego — w badaniu IBRIS uzyskała 4,3 proc. głosów. W sondażu IBSP 5,6 proc. SLD jest jedną z pięciu partii, wchodzących w skład Koalicji Europejskiej, która zgromadziła odpowiednio: 33 i 37,8 proc. głosów.

źródło: WP

Włodzimierz Czarzasty oraz Jacek Wilk byli gośćmi na żywo w "Polityka na Ostro" w tv Polsat, tematem był nie tylko koronawirus ale także nadchodzące wybory
Włodzimierz Czarzasty oraz Jacek Wilk byli gośćmi na żywo w „Polityka na Ostro” w tv Polsat, tematem był nie tylko koronawirus ale także nadchodzące wybory

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");