Syn Michała Wiśniewskiego dosadnie o rozwodzie ojca!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski to wielcy przyjaciele. Syn bardzo wspiera ojca w najcięższych chwilach jego życia, a szczególnie dziś, kiedy lider Ich Troje rozwodzi się ze swoją czwartą żoną (Dominika Tajner). To właśnie w temacie rozstania syn Michała zabrał głos. Fani są pod olbrzymim wrażeniem jego dojrzałości i podejmowanych decyzji.

Michał Wiśniewski i jego syn

Michał Wiśniewski wiedzie życie typowej gwiazdy. Wokalista Ich Troje ma już na swoim koncie aż cztery małżeństwa, a na horyzoncie już się pojawia piąte z tajemniczą Pauliną. Gwiazdor najczęściej upatruje swoje przyszłe partnerki wśród kobiet związanych z jego legendarnym zespole. Najczęściej traf padał na wokalistki zespołu, lecz jedynym wyjątkiem od tej reguły jest Mandaryna, która wpadła w oko Michałowi jeszcze jako tancerka jeżdżąca na występy z Ich Troje. To właśnie z tego związku piosenkarzowi narodził się syn – Xavier Wiśniewski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski to wielcy przyjaciele. Syn lidera Ich Troje skomentował rozwód jego ojca. Co na to Dominika Tajner?
Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski to wielcy przyjaciele. Syn lidera Ich Troje skomentował rozwód jego ojca. Co na to Dominika Tajner?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód

Związek Michała Wiśniewskiego ze wciąż aktualną żoną (Dominika Tajner) przypadł na okres największego spadku popularności zarówno samego Michała, jak i również jego zespołu. To także w tym czasie wokalista odczuł swoje pierwsze poważniejsze problemy finansowe, z których aktualnie stopniowo stara się wychodzić. Warto przy tej okazji podkreślić, iż mimo ogromna kryzysów związek Michała i Dominiki był najdłuższym ze wszystkich dotychczasowych. Para pobrała się w 2012 roku. Aktualnie oboje oczekują na drugą rozprawę w sądzie, która finalnie ma zakończyć ich małżeństwo.

CZYTAJ TEŻ: Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski o rozwodzie

W temacie rozwodu ojca wypowiedział się Xavier Wiśniewski. Syn piosenkarza w jednym z wywiadów przyznał, że sytuacja jest trudna, lecz wciąż ma zamiar traktować syna czwartej żony swojego ojca jak brata. Mowa tu o Maksie Idziku, który jest dzieckiem Dominiki z jej pierwszego małżeństwa z Juliuszem Idzikiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

„Dziś wiem, że zawsze znajdą się osoby, które będą źle mówić o mojej rodzinie. Raz tylko zdarzyło mi się z kimś poszarpać w obronie ojca. (…) Może mamy różne charaktery, ale łączy nas jedno: jesteśmy i zawsze byliśmy świetną patchworkową rodziną. Niezależnie od tego, że moje dwie najmłodsze siostry są z innej mamy. Mnie to nie robi najmniejszej różnicy. No i jest jeszcze Maks, syn Dominiki. On też jest i zawsze będzie moim bratem” – zdobył się na godne podziwu wyznanie Xavier Wiśniewski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Roxie Węgiel pokazała wyprawkę szkolną. Nie zostawili na niej suchej nitki
Wojciechowska wychodzi za mąż? To zdjęcie ją zdradziło
Wiśniewski twierdził że mieli romans? Przerwała milczenie
Gąsiewska pijana? Wrzuciła zdjęcie, które dało do myślenia
Anna Mucha pokazała się bez majtek. Jej film robi furorę w sieci
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →