Polaków wryło! Tak Joanna Mucha zaatakowała Kościół katolicki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Joanna Mucha Twitter. Temat pedofilii jest bardzo gorąco poruszana na forum polskiego społeczeństwa. Niestety w obojętnie w jakim rozmiarze, każde stadium pedofilii to problem, z którym należy bezzwłocznie walczyć, aby przede wszystkim ochronić najmłodszych.

Politycy o pedofilii

Polecamy artykuł: Szok! Nieznana przeszłości księży z reportażu Sekielskiego. Nikt o tym nie wspomniał

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kwestia ta jest również bardzo często poruszana w ostatnim czasie przez polityków, którzy aktualnie obarczają się wzajemnie odpowiedzialnością za słabe regulację prawne w tej materii problemu. Niestety ich wypowiedzi nie ograniczają się jedynie do tego typu wypowiedzi.

Polecamy również: Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Joanna Mucha Twitter: Atak na Kościół

Joanna Mucha, Twitter, atak na Kościół
Joanna Mucha, Twitter, atak na Kościół

W całej sprawie głos postanowiła zabrać była minister sportu w rządzie Donalda Tuska, Joanna Mucha, która aktualnie stara się o uzyskanie mandatu europosła w zbliżających się coraz większym krokami wyborach do europejskiego parlamentu. Niestety jej retoryka łapie się ponownie łamach ostrego ataku na polski kościół katolicki.

– Ten film boli. Księża, którzy mają swój „sposób” na dziecko. Na „bioenergoterapeutę”. Na „zobacz, co się stało”. Na „bo zrobię to twojemu bratu”!!! Oni nie robili tego po raz pierwszy. To seryjni zbrodniarze. – napisała na twittera Joanna Mucha.

Niewiedza Joanny Muchy

Dawna minister sportu, która za czasów swojej kadencji była na swój sposób zwolennikiem finansowania polskiej trzeciej ligi hokeja, która formalnie nie istnieje zapomniała dodać, iż ów księża będący bohaterami reportażu autorstwa Tomasza Sekielskiego pt. „Tylko nie mów nikomu”, byli tajnym współpracownikami Służby Bezpieczeństwa PRL. Warto w tym miejscu dodać, iż jednym z ich celów była destrukcja kościoła od środka.

Ministerstwo reaguje na pedofilie w kościele

W sprawie pedofilii w polskim kościele głos zabrało ministerstwo sprawiedliwości. Decyzją ministra Zbigniewa Ziobry został powołany specjalny zespół, który ma się zająć kwestiami pedofilii poruszonymi w reportażu redaktora Tomasza Sekielskiego. Już dziś jednak wiadomo, że wyegzekwowanie kary za te czyny będzie zdecydowanie utrudnione ze względu na odległy czas, kiedy miały one miejsce.

źródło: twitter

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Joanna Mucha twitter

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.