Wieniawa i Baron po rozstaniu. Usłyszał od niej te słowa

Udostępnij:

Julia Wieniawa i Baron, członek zespołu Afromental nie są już razem. Najgorętsza para show-biznesu własnie się rozpadła. Młoda gwiazda TVP i serialu „Rodzinka.pl” potwierdziła, że ich związek nie miał przyszłości, gdyż oboje nie mieli już dla siebie czasu. A jeszcze nie dawno, co chwilę okazywali sobie czułości w mediach społecznościowych, między innymi na portalu Instagram.

Kilka miesięcy temu, gdy kraj obiegła informacja, że Julia Wieniawa oraz Baron z Afromental są parą, od razu uznano ich w mediach za najgorętszą celebrycką parę w Polsce. Mimo dużej różnicy wieku, Alek jest kilkanaście lat starszy, wszyscy kibicowali, żeby ich związek przetrwał jak najdłużej.

CZYTAJ TEŻ: Dramat gwiazdy! Anna Mucha na długo zapamięta te wakacje

Początkowo wyglądało na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Zarówno młoda gwiazdka TVP i serialu „Rodzinka.pl” jak i gitarzysta zespołu Afromental okazywali sobie dużo czułości w mediach społecznościowych. Na Instagramie, co rusz pojawiały się nowe fotografie, na których pozowali razem, bądź czule komentowali w podpisach swego partnera. Często pokazywali się także na oficjalnych imprezach i ściankach.

Wielkie rozstanie! Wieniawa i Baron nie są już razem!

Wieniawa (Rodzinka.pl, TVP) i Baron (Afromental) nie są już razem. Aktorkę widziano z innym na zdjęciu na portalu Instagram.
Fot.: Julia Wieniawa, Baron, screen/ Instagram

Kiedy gruchnęła wiadomość o rozpadzie ich związku fani nie mogli wyjść z szoku, gdyż nic wcześniej nie zapowiadało, że Wieniawa i Baron zamierzają się rozstać. Aktorka szybko wyjaśniła w jednym z wywiadów, że zwyczajnie z powodu natłoku obowiązków zawodowych nie mieli już dla siebie czasu i ich drogi się po prostu rozeszły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!

Julia Wieniawa wyznała także jakie ma relacje z Baronem już po rozstaniu. Twierdzi, że spędziła z nim cudowne kilka miesięcy i cały czas bardzo go szanuje i życzy mu w przyszłości jak najlepiej. Dlatego dalej uważa go za przyjaciela.

„Ja spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam i życzę mu jak najlepiej i to jest tyle, co na ten temat powiem. Związki powinny się rodzić z przyjaźni i tak kończyć”

źródło: Plotek

POLECAMY:

Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
Kurdej Szatan szaleje na Insta! Jej taniec robi furorę
Wojewódzki i jego stylizacja szokują! Co on ma na nogach?!
Michał Wiśniewski już planuję ślub. Kim jest jego nowa wybranka?
„Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża

, , , , ,