Wieniawa skarży się na swoje życie! Uważa, że żyje w koszmarze bo…

Udostępnij:

Julia Wieniawa jedna z gwiazd TVP i serialu „Rodzinka.pl”, skarży się ostatnio na swoją popularność, non stop prześladują ją paparazzi, a na portalu Instagram ponad milion fanów śledzi jej poczynania i wytyka najmniejszą wpadkę. Nie tak dawno media obiegła informacja, że najgorętsza para show-biznesu Wieniawa i Baron nie są już razem, czyżby rozstanie miało wpływ na samopoczucie młodej gwiazdy?

W tym momencie gwiazda Julii Wieniawa błyszczy najjaśniej w jej krótkiej karierze, gwiazda TVP i serialu „Rodzinka.pl” ma już ponad milion obserwujących ją na portalu Instagram użytkowników. A paparazzi podążają za nią w każdej chwili. Jednak jak twierdzi aktorka ma to bardzo duże minusy i czuje się ona teraz wręcz osaczona.

CZYTAJ TEŻ: Gwiazda serialu Ranczo zaliczyła wpadkę i odsłoniła piersi! Wszystko było widać

Julia chciałaby, żeby jej kariera weszła na nowe tory i mimo wielu kontraktów reklamowych. A także wielkiej popularności, która daje jej utrzymanie, chciałaby pójść w inną stronę. Młoda aktorka żali się w jednym z ostatnich wywiadów, że przez jej popularność w mediach społecznościowych, a także komercyjny sukces nie dostaje poważnych propozycji filmowych, a właśnie o tym marzy.

Wieniawa ma dosyć popularności m.in. na Instagram

Julia Wieniawa i Baron się rozstali, teraz gwiazda TVP i Rodzinka.pl narzeka na popularność na portalu Instagram oraz paparazzi.
Fot.: Julia Wieniawa, screen/ YouTube

„Teraz żyję w takiej złotej klatce, obstawiona kontraktami reklamowymi i komercyjnymi produkcjami. I wszystko z pozoru wygląda super, ale właśnie to blokuje mi możliwość zagrania w poważnym filmie. Wielu reżyserów patrzy na mnie przez pryzmat celebryctwa i show-biznesu”

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!

Julia Wieniawa nie chce być już tak aktywna na Instagram

Waśnie dlatego Julia Wieniawa przestała ostatnio pojawiać się na imprezach i ściankach. Liczy, że wyciszenie w okół jej osoby pozwoli jej otrzymać tą wymarzoną propozycję filmową. Może właśnie to było prawdziwym powodem dlaczego Julia Wieniawa oraz Baron zdecydowali się rozstać?

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci
Ranczo i Miodowe lata skrywały tajemnicę. Tego nie wiedziałeś
Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza
Kim jest syn Magdy Gessler? Będziecie w szoku!
Psy III W Imię Zasad: Pazura ujawnia kulisy produkcji

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →