Kuba Wojewódzki chciał ośmieszyć Błaszczykowskiego. Piłkarz zgasił go jak peta!

Kuba Wojewódzki Błaszczykowski wiara. Stacja TVN nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem tej tendencji są liczne manipulacje stacji oraz przede wszystkim opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju, dlatego gwiazdor nie ma lekko. Wojewódzki TVN i na Instagram

Kuba Wojewódzki TVN show

Polecamy przeczytać: Pudzian naprawdę to zrobił – feministki go zniszczą

Jednym z głównych programów rozrywkowych stacji jest program Jakuba Wojewódzkiego, do którego zaprasza znane osobowości ze świata kina, sportu, a nawet i polityki. Niestety poziom programu jest coraz niższy, dlatego też spada oglądalność. Wojewódzki za wszelką cenę chce ośmieszyć w oczach widzów swoich gości, co w ostatnim czasie wychodzi mu delikatnie, mówiąc mało zgrabnie.

Polecamy również: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Wojewódzki Błaszczykowski : starcie

Instagram Kuba Wojewódzki, Kuba Błaszczykowski, Wojewódzki Błaszczykowski, Błaszczykowski wiara, Wojewódzki TVN
Kuba Błaszczykowski, Foto: YouTube/screen Kuba Wojewódzki show

W jednym z najnowszych odcinków programu jednym z gości Wojewódzkiego była legenda polskiej reprezentacji piłkarskiej, a mianowicie Jakub Błaszczykowski. Była to druga wizyta w show Wojewódzkiego Pana Jakuba, który pierwszy raz rozmawiał z byłym dziennikarzem muzycznym w 2012 roku.

Kuba Wojewódzki zaatakował Błaszczykowskiego

Wojewódzki TVN. Niestety w programie nie obyło się bez pytań, które wyraźnie irytowały byłego kapitana reprezentacji Polski. Najbardziej kontrowersyjne pytania dotyczyły pieniędzy oraz wiary piłkarza, dlatego też został zmuszony do wykonania na prowadzącym słownego „linczu”.

Tak odpowiedział Kuba Błaszczykowski na pytanie Wojewódzkiego dotyczące jego wynagrodzenia w Wiśle Kraków:

– Nie wiem. Wchodzimy na taki temat… A ty powiesz mi, ile zarabiasz? Mnie tylko dziwi, że wieczorem podpisuję kontrakt, a na drugi dzień dziennikarze piszą, co i jak. Nie ma co oszukiwać: napisali prawdę, ale nie do końca – powiedział zawodnik.

Wojewódzki TVN : atak na wiarę Błaszczykowskiego

Błaszczykowski wiara. Wojewódzki chciał również użyć sobie fakt, że Kuba Błaszczykowski jest bardzo wierzący, oraz że przez wiele lat grał na niemieckich boiskach.

Kuba Wojewódzki chciał dowiedzieć się, czy piłkarz Wisły Kraków nosi na swojej bieliźnie napis „Got mit uns”, czyli po niemieckiego „Bóg jest z nami”. Jakub Błaszczykowski idealnie wybrnął jednak z nietypowego pytania i wyprowadzić Wojewódzkiego ripostę w jego stylu. Piłkarz odparł: „Nie noszę bielizny”.

Błaszczykowski przez sporą część programu nie starał się za bardzo wchodzić w dyskusję z „królem TVN”, który tylko szukał pretekstu do wyśmiania swojego gościa co słusznie zauważyli użytkownicy portalu Instagram.

https://youtu.be/YmHHVnDw2Oo

Najnowsze informacje:

Lewandowski naraża własne życie! Tym razem przesadził
Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie
Anja Rubik poważnie chora? Jej zdjęcia przeraziły ludzi
Mamed Khalidov przerywa milczenie! Wstrząsające wyznanie
Rozenek wyznał to publicznie – chodzi o jego stan zdrowia

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →