Wojewódzki i jego stylizacja szokują! Co on ma na nogach?!

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki i jego stylizacja zaskoczyła fanów. Król TVN zaprezentował na portalu Instagram swoją nową stylizację. Fani z pewnością przez chwilę zamarli, lecz należy pamiętać, iż gwiazdor komercyjnej stacji słynie z tego typu działań.

Kuba Wojewódzki i TVN

Kuba Wojewódzki to gwiazda stacji i samozwańczy król TVN. Dziennikarz od 2002 roku prowadzi swój własny program talk-show. Do 2006 roku Kubę i jego show mogliśmy oglądać na antenie telewizji Polsat. Po zakończeniu współpracy z Polsatem gwiazdor związał się z komercyjną stacją TVN, z którą współpracuje do dziś. Mimo iż jego program w ostatnim czasie traci oglądalność, to Kuba wciąż uważany jest za najbardziej popularną osobowość TVN.

CZYTAJ TEŻ: Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra

Kuba Wojewódzki i nowa stylizacja

Kuba Wojewódzki i jego stylizacja szykują na portalu instagram. Król TVN ubrał się w bardzo specyficzny sposób. O co chodzi?
Kuba Wojewódzki i jego stylizacja szykują na portalu Instagram. Król TVN ubrał się w bardzo specyficzny sposób. O co chodzi?

Kuba Wojewódzki słynie również ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz wpisów na stronach społecznościowych. Niedawno Król TVN na portalu Instagram zamieścił zdjęcie, które zszokowało jego fanów. Chodziło przede wszystkim o wygląd gwiazdora, który był ubrany w marynarkę, luźno koszulę oraz zielone klapki. Fani nie kryli zaskoczenia z powodu stylizacji dziennikarza, który na zdjęciu wydaję się z niej dumny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie

Kim jest Wojewódzki?

Wojewódzki to samozwańczy król TVN. Przed karierą w telewizji Kuba zajmował się przede wszystkim pracą z zakresu dziennikarstwa muzycznego. Doświadczenie w branży muzycznej zaowocowało licznymi propozycjami dla Kuby, który został zaproszony między innymi do grona jury programu „Idol”. Następnie Wojewódzki otrzymał swój własny program w telewizji Polsat, który prowadził do 2006 roku. Następnie związał się z telewizją TVN, w której występuje po dzisiaj.

POLECAMY:

Doda ujawniła ile waży! Szokująca przemiana
Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali
Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!
„Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża

, , ,