Gessler upokorzona publicznie! Wszystko przez alkohol

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler upokorzona, wszystko przez alkohol. Na portalu Instagram i Facebook nie mieli dla niej litości. Prowadząca program TVN pt. „Kuchenne Rewolucje” jest na ustach wszystkich. Od lat bardzo aktywnie udziela się medialnie i organizuje spotkania z fanami. Podobnie w mediach społecznościowych wszędzie jej pełno, w dodatku sama obsługuje swoje social media.

Wielokrotnie powtarzała, że nie wyobraża sobie nie mieć kontaktu internetowego z obserwującymi, dlatego każdą wolną chwilę spędza na sprawdzaniu swoich kont.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TAKŻE: Obrzydliwe! Po tym co zrobiła Magda ludziom zbierało się na wymioty (wideo)

W mediach społecznościowych Magda dzieli się praktycznie każdą chwilą. Nagrywa filmy, robi zdjęcia, reklamuje różne produkty, restauracje oraz hotele w których sypia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler alkohol : została upokorzona

Ostatnio na jej facebookowym koncie pojawiła się informacja o tym, że prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” została akcjonariuszką Mazurskiej Manufaktury Alkoholi. To co zaczęło się dziać w komentarzach musiało ją mocno rozbić, ponadto ludzie dosłownie upokarzali ją w komentarzach.

Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler, Instagram, TVN, Gessler alkohol
Magda Gessler, fotografia: Instagram

Wszystko za sprawą pogłosek o tym, jakoby Magda miała problem alkoholowy, dlatego internauci nie omieszkali jej o tym przypomnieć w komentarzach pod postem. Wszystko mimo tego, że w poście o manufakturze widniał zapis:

” Mazurska Manufaktura *Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego. „

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Świadczyć to mogło o tym, że Magda Gessler zawarła jakiś intratny kontrakt reklamowy. Facebookowicze byli jednak bezlitośni:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie. Wieniawa ją znienawidzi!

” Manufaktura Alkoholi? Przypadek?”

„Jakoś mnie to nie dziwi”

Te i wiele innych komentarzy można znaleźć pod postami promującymi Manufakturę, a jakby tego było mało, zachęceni internauci zaczęli krytykować wygląd Magdy. Nazywali ją między innymi „totalnym bezguściem bez smaku”.

Kuchenne Rewolucje TVN: królowa jest tylko jedna

Pomimo tego nieustającego hejtu, Magda Gessler cały czas świetnie trzyma się na powierzchni. Każdy kolejny program z jej udziałem to hit dla telewizji TVN.

MasterChef, Kuchenne Rewolucje, współpraca ze stacją Food Network: od razu widać, że na brak pracy i popularności gwiazda TVN nie może narzekać.

Na całe szczęście, również w fanach przeważającą większość stanowią ci, którzy dobrze jej życzą, dlatego czuje że ma duże wsparcie. W rezultacie można powiedzieć, że jej fani są jednocześnie zbawieniem i przekleństwem

POLECAMY:

Doda przerwała milczenie! Ostro o pedofilii w polskim Kościele. Wszyscy w szoku (wideo)

Uwaga: Zmasowany atak. Możesz stracić wszystkie pieniądze
PILNE: Szybkie konsekwencje dla Nitrasa za pobicie. Tego się nie spodziewał
Przepowiedział koniec świata! Teraz wszystko się sprawdza. Mówi o Polsce
Uwaga! Zepsuta żywność w Biedronce. Klientka dodała zdjęcie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →