Magda Gessler dodała zdjęcie i ludzie oszaleli! Wpis bije rekordy popularności (Zdjęcie)

Udostępnij:

Magda Gessler TVN. Magda Gessler nazwana w swoim programie Kuchenne Rewolucje „niekwestionowanym autorytetem kulinarnym” dała się poznać jako osoba ekscentryczna i wybuchowa. Niejednokrotnie podczas kręcenia kolejnych odcinków kasowej produkcji mocno puszczały jej nerwy czym doprowadzała bohaterów do płaczu.

Ten kto nie śledzi Magdy Gessler w mediach społecznościowych zapewne przeżyje nie lada szok. Okazuje się bowiem, że królowa polskiego restauratorstwa prócz twardego charakteru i artystycznej duszy jest bardzo wrażliwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Boczek z “Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie (Film)

Ostatnią wspomnianą cechę pokazała na swoim fanpage na Facebooku wrzucając zdjęcie, które do teraz bije rekordy popularności wśród jej fanów.

Magda Gessler i „Zakon Miłości”

Prócz reklamowania kolejnych odcinków „Kuchennych Rewolucji”, Magda Gessler prowadzi tzw. „Zakon Miłości”. Siebie ustawiła jako królową zakonu i namawia wszystkich do tego aby dawać miłość i radość, natomiast gniew i hejt odsuwać od siebie jak najdalej.

Na jej profilu możemy odnaleźć mnóstwo zdjęć, grafik które własnie do tego nawiązują. Pewnie dlatego jej fani tak ją uwielbiają dając temu wyraz zarówno w reakcjach, komentarzach jak i w licznie ponad 1.3 mln polubień strony na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Patrząc na to niejednokrotnie ciężko uwierzyć w to, że tak ciepła osoba może aż tak „szaleć” przed kamerami. Ale cóż – taka jest konwencja programu.

Magda Gessler TVN – Przywitajcie Gucia

Królowa „Zakonu Miłości” dodała fotografię swoje psa, Gucia.

Magda Gessler TVN, Gucio, Facebook
Magda Gessler TVN, Gucio, Facebook

W poście jaki Magda Gessler umieściła w mediach społecznościowych zaapelowała do swoich fanów aby wrzucali zdjęcia swoich pupili, a następnie wyróżniała niektóre z nich tworząc z nich kolejne wpisy.

Fani Magdy Gessler dosłownie oszaleli, dlatego właśnie w komentarzach pojawiło się setki zwierzaków.

Kto obejrzy wszystkie zdjęcia ma najsłodszego Besoska na dobry tydzień ” – napisała Magda Gessler w komentarzu dodając, że wśród wszystkich wysłanych fotografii będzie wyróżniała te „najsłodsze”.

Jak widać groźna i bezkompromisowa gwiazda TVN kocha zwierzęta.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)
Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)
Kompromitacja Schetyny przed kamerami. Pytanie dziennikarza go zatkało. To trzeba zobaczyć (film)
Jest sposób na Acta 2! Wymyślił go Polak. Nie wszystko stracone (Film)

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *