Max Kolonko mówił o koronawirusie w 2012! Wyciekło szokujące nagranie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To temat przede wszystkim z kategorii teorii spiskowych. Niedawno  przypomniano nagranie, na którym Mariusz Max Kolonko już w 2012 roku mówi prawdopodobnie o koronawirusie. Czy pandemia koronawirusa była zaplanowana?

Na wspomnianym nagraniu znany dziennikarz odniósł się do raportu, który w 2012 roku został przedstawiony ówczesnemu prezydentowi USA – Barackowi Obamie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Miał on zawierać między innymi bardzo niepokojące informacje na temat sytuacji mającej miejsce w Chinach. Dziś wiele osób upatruje w tej przesłance „przepowiednie” wystąpienia koronawirusa.

Mariusz Max Kolonko o koronawirusie

Internauci niedawno przypomnieli nagranie, na którym Mariusz Max Kolonko już w 2012 roku mówi najprawdopodobnie o koronawirusie. Ciężko powiedzieć jednoznacznie. Eksperci raczej odrzucają pewne hipotezy wynikające z raportu przytoczonego przez byłego reportera TVP w USA.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chodzi tu między innymi o domniemanie istnienia laboratorium w Wuham,  w którym to miał zostać stworzony nowy rodzaj patogenu z rodziny koronawirusa, z którym dziś walczy cały świat.

Czytaj też: Mężczyzna zmarł podczas wywiadu na żywo. Nie uwierzysz o czym mówił

Max Kolanko na nagraniu mówi również między innymi,  że laboratorium w Wuhan pracowało na skraju ryzyka. Z tego właśnie powodu służby USA o całej sytuacji postanowiły poinformować ówczesną głowę państwa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z raportu nie wynika konkretna nazwa ani specyfika wirusa. Podane jest jedynie to, że przede wszystkim ewentualna pandemia powstanie przed 2030 rokiem,  a jej źródłem będzie właśnie kraj środka.

Sytuacja w Polsce

Czytaj też: Ataki na Viki Gabor. Ważny apel do jej rodziców

Na ten moment najbardziej dotkniętym państwem przez koronawirus są przede wszystkim Chiny oraz Włochy. W tych krajach dochodzi do największej ilości zgonów oraz zarażeń.

Z kolei w Polsce na ten moment odnotowano jeden przypadek śmiertelny oraz ponad 40 osób zarażonych. Z kolei Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiło dziś pandemię koronawirusa. Tedros Adhanom Ghebreyesus Szef WHO powiedział o tym na specjalnej konferencji prasowej w Genewie.

Źródło: YouTube

Wypowiedź z 2012 tego roku !!!!

Opublikowany przez Piotra Jakielskiego Wtorek, 10 marca 2020

CZYTAJ TEŻ: Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Przypomniano nagranie, na którym Mariusz Max Kolonko już w 2012 roku mówi prawdopodobnie o koronawirusie. Czy pandemia koronawirusa była zaplanowana?
Przypomniano nagranie, na którym Mariusz Max Kolonko już w 2012 roku mówi prawdopodobnie o koronawirusie. Czy pandemia koronawirusa była zaplanowana?

Co sądzicie o tym co powiedział Mariusz Max Kolonko?

Polecamy także:

WHO ogłosiło pandemię. Sytuacja również wymyka się spod kontroli

Nowe zachorowania w Polsce. Kolejny pacjent w stanie ciężkim

Polecamy także:

Tak naprawdę zaczęła się jej kariera. Roxie szczera jak nigdy

Wieniawa ma zmasakrowaną również twarz! Szokujące zdjęcia obiegły sieć

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie! O tym także nikt nie wiedział

Polecamy także:

Szok! Ujawniono kulisy skandalu. Stankiewicz się należało?

Świat był przede wszystkim w błędzie! Szokujące odkrycie dot. koronawirusa

PILNE! Rząd podjął drastyczną decyzję w związku z koronawirusem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →