„Zapomniała, że nie jest w TVP”. Pokaz chamstwa w wykonaniu minister (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg była gościem w „Popołudniowej Rozmowie” RMF FM, gdzie prowadzącym był Marcin Zaborski. W pewnym momencie dyskusja zaskoczyła widzów oraz dziennikarza. „Rozmawiamy czy prowadzimy monolog?” – pytał prowadzący program. Sytuacja była kuriozalna, a po programie na minister spadły potężne gromy krytyki ze strony internautów. Chodziło przede wszystkim o styl, który Marlena Maląg zaprezentowała na antenie w dyskusji z redaktorem Zaborskim. W pewnym momencie mogło nawet dojść do przerwania programu.

Czytaj też: Szef WHO nie ma wątpliwości: „Najgorsze dopiero przed nami”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena Maląg w RMF FM

Marlena Maląg – Minister rodziny, pracy i polityki społecznej była gościem Marcina Zaborskiego w RMF FM. Jednym z głównych tematów była pomoc rządu dla Polaków w czasie panującej pandemii. Chodziło przede wszystkim o działania, które rząd ma zamiar wdrożyć, aby nie doszło do znaczącego wzrostu bezrobocia. W programie padały bardzo poważne pytania, na które niestety minister postanowiła odpowiadać przy pomocy monologu. Rozmawiamy czy prowadzimy monolog? W ten sposób nie da się rozmawiać – stwierdził Marcin Zaborski. – Czy musimy zakończyć tę rozmowę? Nie rozumiem konwencji, w jakiej się znaleźliśmy. Czy pani mnie słyszy? – próbował dojść do głosu dziennikarz.

Ostatecznie dziennikarzowi udało się uzyskać pewne informacje od minister Maląg na temat przewidywanego bezrobocia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To bezrobocie może wzrosnąć do 1,5 mln, może i być 9-10 proc. bezrobocia. Dzisiaj jednak jest za wcześnie, żeby mówić jaki będzie poziom bezrobocia na koniec roku 

powiedziała Maląg.

Minister podkreśliła, że ma zamiar wprowadzić takie mechanizmy ochrony rynku pracy, aby jak najmniej osób z niego odpływało.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Nowe objawy koronawirusa. Szokujące ustalenia lekarzy

Kolejne mechanizmy, które będziemy wprowadzać to m.in. aktywizację osób bezrobotnych, aby przekierowywać osoby bezrobotne z danych branż tam, gdzie jest ich potrzeba. Takie analizy są przez nas prowadzone i będziemy odpowiednie instrumenty włączać do kolejnych działań 

mówiła wiceszefowa resortu

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg była gościem w "Popołudniowej Rozmowie" RMF FM, gdzie prowadzącym był Marcin Zaborski.
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg była gościem w „Popołudniowej Rozmowie” RMF FM, gdzie prowadzącym był Marcin Zaborski.

Źródło: RMF FM

Polecamy także:

Wybory nie w maju? Gowin podał odpowiednią datę

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Gates już wie kiedy będzie szczepionka. To jakiś żart?

Zobacz również:

Jest przełom! Czy jest już lek na koronawirusa?

W Polsce nie wystarczy karetek i ratowników. Wstrząsające dane

Epidemiolog o koronawirusie: potwierdził przerażające dane

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →