„Matka Kurka” ośmieszył Owsiaka. Zrobił to po mistrzowsku

Udostępnij:

– Celem zbiórki jest protest przeciw niegodziwym szantażom i zebranie 100 000 zł, które w całości i natychmiast zostaną przekazane na leczenie dzieci oczekujących na zabiegi ratujące życie – informował pod koniec grudnia Piotr Wielgucki, który tym samym otworzył zbiórkę pieniędzy. Dziś już wiemy, że blogerowi udało się zebrać aż 112 tysięcy złotych.

Zbiórka jest również apelem o transparentność w finansowaniu i rozliczaniu działalności charytatywnej. Fundacja WOŚP i Jerzy Owsiak notorycznie odmawiają udzielenia informacji publicznej, a nawet wykonania zarządzeń i wyroków sądów dotyczących finansowania fundacji oraz zleceń dla firm powiązanych z rodziną Jerzego Owsiaka. Ta „zrzutka” ma pokazać, w jaki sposób organizator akcji charytatywnej powinien się rozliczać z każdego grosza ofiarowanego przez darczyńców i komu konkretnie zostały przekazane środki.

– czytamy w opisie zbiórki.

I pamiętajcie #MastercardGrazWOSP, a normalni ludzie, jeśli chcą pomóc, to pomagają, bez prowizji, bez „Melonów”, bez „usług obcych” dla „zięciów” i rodziny, bez naklejania ludziom metek na czole i bez szantażowania w świetle kamer.

-napisał bloger Matka Kurka.

Źródło: Tysol

POLECAMY TAKŻE:

Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
Magda Gessler potulna jak baranek! Co się stało?

Polecamy również:

Filip Chajzer zalicza kolejną potężną wpadkę! TVN mu tego nie wybaczy!
Niesamowite! Oliwia Bieniuk wygląda zjawiskowo. Fani zachwyceni
Miód i czosnek, czyli najlepszy, naturalny antybiotyk! Zobacz jak go przygotować i jakie ma właściwości