Piękne słowa wiceprezydenta USA o Polsce! To usłyszał cały świat!

Mike Pence – wiceprezydent USA w Polsce, przybył z wizytą w zastępstwie prezydenta. Donald Trump pozostał w swoim kraju z powodu klęski żywiołowej. Zbliżającego się do granic Stanów Zjednoczonych huraganu Dorian.  

CZYTAJ TEŻ: Mucha w ciąży? Teraz z wszystko jasne

„Nikt nie walczył z większą odwagą i determinacją niż Polacy” – mówił w Warszawie podczas obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence.

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence w Polsce

Wiceprezydent Mike Pence w Polsce, w zastępstwie prezydenta. Donald Trump został w USA z powodu huraganu Dorian, który niedługo uderzy w Stany Zjednoczone.
Wiceprezydent Mike Pence w Polsce, w zastępstwie prezydenta. Donald Trump został w USA z powodu huraganu Dorian, który niedługo uderzy w Stany Zjednoczone.

„Przez kilkadziesiąt dziesięcioleci walki z tyranią Polska udowodniła, że jest ojczyzną bohaterów. Walka przeciw ideologiom nazizmu i komunizmu odzwierciedlała odwieczną walkę pomiędzy złem a dobrem. Najeźdźcami kierowała siła, aby za wszelką cenę narzucić swoją wolę innym narodom, moralność stała się moralnością socjalistyczną. Wszystko, co służyło sile państwa, było uzasadnione, nawet morderstwo na bezprecedensową skalę”. Mówił wiceprezydent Stanów Zjednoczonych będąc w Polsce z okazji obchodów 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grabowski jest poważnie chory? Śmiertelne zagrożenie

źródło: misje.pl

POLECAMY:

Gwiazda serialu Ranczo zaliczyła wpadkę i odsłoniła piersi! Wszystko było widać
Syn Michała Wiśniewskiego dosadnie o rozwodzie ojca!
Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza
Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?
Roxie Węgiel pokazała wyprawkę szkolną. Nie zostawili na niej suchej nitki

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →