Monika Olejnik: skandaliczne słowa o Polsce. To się nie mieści w głowie (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Monika Olejnik Kropka nad i TVN. Stacja legitymuje się dosyć przeciętną opinią w polskim społeczeństwie, dlatego że ustawiła się po jednej stronie polskiego konfliktu politycznego. Niestety nie jest to jednorazowa sytuacja w świecie polskich mediów.

„Kropka nad i”. Monika Olejnik TVN

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stacja TVN była i jest od dawna obarczana o sianie AntyPolonizmu przez Polską prawicę w swoim codziennym przekazie, dlatego poparciem tej tezy może być rozmowa Moniki Olejnik z Barbarą Engelking – Boni.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Myślę, że oni już nie byli ludźmi w oczach tych, którzy ich wydawali, którzy ich łapali, którzy ich więzili, związywali im ręce, zawozili ich na posterunek. Myślę, że to jest jakiś problem, właśnie ten brak szacunku, pogarda, która ich otaczała, osamotnienie, że to było zderzenie się zupełnie różnych płaszczyzn, że ta śmierć żydowska wynikała również z takiej całkowitej niemożności porozumienia, dla Polaków to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna – śmierć jak śmierć, a dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym, czy nie wiem, w jaki sposób oni przeżywali tę śmierć.

– odpowiedziała na pytanie Moniki Olejnik Barbara Engelking – Boni, które brzmiało następująco:

Monika Olejnik, Kropka nad i, Olejnik TVN, TVN
Monika Olejnik, Kropka nad i, Olejnik TVN, TVN

„Czym to można tłumaczyć taki brak szacunku dla człowieka? (…) (chodzi o) pogardę dla Żyda, który nie jest taką samą istotą jak ja, że jest innym człowiekiem, że właśnie nie jest człowiekiem?” – pytała wówczas redaktor TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To nie pierwsza taka sytuacja w TVN

Niestety tego typu rozmowy i słowa w stacji padają bardzo często, dlatego też na przestrzeni lat widać, że stacja w tej materii problemu nie widzi. Nie może zatem dziwić dosyć spora krytyka działalności stacji telewizyjnej. TVN jest przede wszystkim kojarzony od strony politycznej ze środowiskiem ściśle związanym z Koalicją Obywatelską. Niestety nie sprzyja to opinii, która jest mocno nadwyrężona.

Najlepsze programy TVN

Stacja TVN słynie przede wszystkim z takich programów jak show Kuby Wojewódzkiego czy TOP Model, które cieszą się sporą popularnością wśród widzów. Dzięki właśnie tym produkcjom telewizja generuje najwyższe dla siebie zyski. Lokowanie produktów w trakcie programów wynosi nawet do 90 tysięcy złotych za jeden odcinek, w którym została wyemitowana reklama aktywna. Ceny reklam pasywnych wahają się między 70 a 30 tysięcy złotych za emisję reklamy.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Monika Olejnik, kropka nad i, Olejnik TVN

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →