Piękny gest Matteo Salviniego względem Polski! Będziemy mu to długo pamiętać!

Udostępnij:

Matteo Salvini to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków europejskich ostatnich miesięcy. Wicepremier Włoch słynie ze swoich wyrazistych poglądów stricte prawicowych oraz walką z lewicową poprawnością polityczną.

Matteo Salvini od samego początku swojej kadencji na stanowisku wicepremiera Włoch stawia na ścisłą współpracę ze środowiskami prawicowymi w całej Europie. Niedawno premier Włoch znajdował się z wizytą w Polsce, gdzie odbył bardzo owocną rozmowę z polskimi władzami.

Aktualnie widzimy na własne oczy efekty porozumień na linii Warszawa – Rzym. Senator Maria Anders – córka Generała Władysława Andersa spotkała się z wicepremierem Włoch, który potwierdził swoją obecność na obchodach 75 rocznicy bitwy o Monte Cassino. Informacje podała Polskiej Agencji Prasowej polska placówka dyplomatyczna w Rzymie.

„Jest dużo wspólnych tematów, które chcemy razem rozwijać” – powiedziała Anna Maria Anders po rzymskich rozmowach.

Publikując na swoim profilu na Twitterze zdjęcie z włoskim politykiem, senator napisała, że było to „świetne spotkanie”. (PAP)

loading...

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *