Żyła pokazał swoją nową partnerkę! Fani nie zostawili na nim suchej nitki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Żyła i jego nowa partnerka zaprezentowali kilka wspólnych zdjęć w serwisie Instagram, jednak fani nadal czują niedosyt. Zdjęcia pozostawiają zbyt dużo niedopowiedzeń.

Skoczek narciarski Piotr Żyła uchodzi za swoistego „śmieszka” wśród polskich sportowców. Nieraz jego żarty rozśmieszały, ale także wprawiały w zakłopotanie fanów i specjalistów. Także jego życie prywatne nie należało ostatnio do spokojnych. Cały kraj żył przez kilka miesięcy niekończącą się historią rozwodu sportowca z jego żoną Justyną. Para nie umiała zachować swoich problemów dla siebie i zaczęła wylewać żale w mediach. Co kilka dni wychodził na jaw kolejny skandal z ich udziałem. W końcu jednak Piotr i Justyna doszli do porozumienia i rozwód doszedł do skutku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Szokujące odkrycie na temat COVID-19! Te osoby mogą mieć przewagę

Piotr Żyła i jego nowa partnerka zaprezentowali wspólne zdjęcia w serwisie Instagram

Teraz nastał powoli czas na budowanie swojego życia na nowo. Pierwszy zabrał się do tego Piotr Żyła, który w serwisie Instagram zaczął publikować niejednoznaczne zdjęcie, na których pozuje on i jego przypuszczalna nowa partnerka. Jak na razie skoczek nie chce zdradzić oficjalnie kim jest jego wybranka, jednak media plotkarskie podejrzewają, że jest to aktorka TVN występująca w „19+”, 23-letnia Marcelina Ziętek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Był wrakiem człowieka, wyglądał jak narkoman. „Nikt nie zdawał sobie sprawy”

View this post on Instagram

Pieter w duecie @heho_sport rylax nad rzeką??? #pieter #rylax??? #woda?? #i #łogień???? #i #nawet #słońce?? www.heho.com.pl

A post shared by Piotr Żyła (@piotr_zyla_official) on

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Widok jej byłego męża z dużo młodszą dziewczyną rozwścieczył Justynę na tyle, że zaczęła w mediach szydzić ze skoczka narciarskiego. Piotr jednak ma to za nic i wciąż publikuje kolejne zdjęcia w mediach społecznościowych, które sugerują nowy związek. Żyła cały czas nie zdecydował się jednak oficjalnie zdradzić kim jest jego nowa partnerka.

Fani jednak apelują do skoczka, żeby przestał z tymi tajemniczymi szaradami i oficjalnie zaprezentował swoją nową partnerkę.

„Nie bądź już taki tajemniczy, Pieter… Pokażcie się razem”

„Skończcie ten kabaret, pokażcie się razem i będzie spokój. Czym ty się przejmujesz?”

„Piotrze, pokaż się w końcu z tą piękną dziewczyną. Może emocje niektórym opadną, albo się podniosą. Wszystko jedno, śmiało”

„Tak, tak, pokażcie się razem, nie ukrywaj tej ślicznotki”

Jak myślicie, czy Piotr Żyła i jego nowa partnerka zdecydują się niedługo na oficjalne potwierdzenie ich związku?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Ważny zakaz przedłużony do 25 sierpnia. Zmiana wprowadzona w ostatniej chwili

Stuhr ledwo wyszedł ze szpitala. Jego pierwsze słowa po udarze wkurzyły miliony Polaków!

Nie chcą aby wyciekły te nagrania! Brutalna akcja służb

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →