Polska będzie sparaliżowana. Kolejny protest

Udostępnij:

Protest niepełnosprawnych. Prawo i Sprawiedliwość sprawuje w Polsce władzę już od prawie równych czterech lat. Od samego początku objęcia władzy PiS musi się zmagać z licznymi sprzeciwami ze strony opozycji, która niestety używa wszystkich możliwych środków, aby ponownie dojść do władzy poprzez protesty w Polsce. Tym razem zdaje się, że to kolejny protest Hartwich. PiS niepełnosprawni

Protesty w Polsce

Polecamy przeczytać: Obrzydliwe! Po tym co zrobiła Magda Gessler ludziom zbierało się na wymioty

Jeszcze tak niedawno cała Polska bacznie obserwowała protest zorganizowany przez ZNP ze Sławomirem Broniarzem na czele. Nauczyciele domagali się w swoich postulatach podwyżki na poziomie 1000 zł netto. Przyjęcie tego typu propozycji oznaczałoby dla budżetu państwa poważne problemy. Władzę zaproponował stopniowe wprowadzanie w życie podwyżek wynagrodzeń, lecz niestety ta propozycja została przez ZNP odrzucona. Aktualnie władzę związku zapowiadają wznowienie protestów już we wrześniu.

Polecamy również: Przerażająca wizja Jackowskiego dla Polski! To koniec

Protest niepełnosprawych

Niestety protest nauczycieli nie będzie ostatnią manifestacją przed wyborami do parlamentu europejskiego. Okazuje się, że ponowne uderzenie i organizację protestu planują matki dzieci niepełnosprawnych. Kobiety jeszcze w ubiegłą sobotę podczas marszu „Polska w Europie” stwierdził, że ich dzieciom należy się świadczenie w postaci 500+. Dziś się okazuje, że wymogi uległy radykalnej zmianie. Iwona Hartwich na antenie radia TOK FM stwierdziła, iż będą się domagać świadczenia w wysokości 3000 zł.

Kolejny polityczny protest niepełnosprawnych?

Iwona Hartwich i jej koleżanki od samego początku swojej działalności zarzekają się, iż ich działania są całkowicie pozbawione pierwiastka wspierania ugrupowań opozycyjnych. Niestety fakty na ten temat mówią zupełnie coś innego. Do dziś w pamięci możemy mieć konferencję prasową z udziałem protestujących matek osób niepełnosprawnych, które przed kamerami wzywał Polaków, aby nie głosowali na Prawo i Sprawiedliwości. Następnie po tym manifeście dodały, iż ów protest „nie jest polityczny”.

Protest niepełnosprawnych, protesty w Polsce, PiS niepełnosprawni, Prawo i Sprawiedliwość, Protest Hartwich
Protest niepełnosprawnych, protesty w Polsce, PiS niepełnosprawni, Prawo i Sprawiedliwość, Protest Hartwich

Dziś owe matki twierdzą podobnie. Warto jednak tu wspomnieć, iż najbardziej aktywna wśród kobiet Iwona Hartwich na jesieni została matką radnego z Torunia. Ów radnym został jej niepełnosprawni syn — Jakub Hartwich, który został radnym z list koalicji środowisk totalnej opozycji.

Protest matek niepełnosprawnych dzieci ma się odbyć jutro przed pałacem prezydenckim.

źródło: własne, Twitter

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Tagi: Protest niepełnosprawnych, protesty w Polsce, PiS niepełnosprawni, Prawo i Sprawiedliwość, Protest Hartwich

loading...

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →