Zapytali ludzi co myślą o Petru i Euro. Takich odpowiedzi się nie spodziewali (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ryszard Petru to polityk, który jeszcze w 2015 roku był stawiany razem ze swoją partią w roli alternatywy dla Prawa i Sprawiedliwości. Jego ugrupowanie przez długi czas plasowało się tuż za PiS w sondażach wyborczych, jednak teraz sytuacja się zmieniła. Teraz sondaż, wpadki Petru, Euro w Polsce, Petru sondaż

Mogło się wówczas wydawać, że Nowoczesna będzie kolejnym ugrupowaniem, które przejmie byłych polityków i działaczy Unii Wolności oraz znajdującej się w tamtym czasie w agonii Platformy Obywatelskiej. Tak się jednak nie stało, dlatego nie ma się co dziwić że zniesmaczenie polityka wciąż rośnie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadki Ryszarda Petru

Cała inicjatywa za sprawą Ryszarda Petru upadła. Wierny uczeń Leszka Balcerowicza kompromitował siebie i Nowoczesną swoimi licznymi wypadkami medialnymi. Do dziś wielu z nas może pamiętać święto „Sześciu Króli” czy nowe nazwisko premiera Wielkiej Brytanii, Davida „Kameruna”, dlatego właśnie częściej mówi się o Ryszardzie per komik niż polityk.

Ryszard Petru o euro w Polsce

Ryszard Petru. Teraz sondaż, wpadki Petru, Euro w Polsce, Petru sondaż
Ryszard Petru. Teraz sondaż, wpadki Petru, Euro w Polsce, Petru sondaż

Tym razem lider partii „Teraz” odniósł się do kwestii dotyczącej przyjęcia przez Polskę waluty Euro, wynikiem tego jest zdanie polityka, że Polska powinna to zrobić niezwłocznie, ponieważ w jego ocenie ma to wynikać między innymi z Polskiej Racji Stanu. Innego jednak zdania jest polskie społeczeństwo w tej sprawie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Reportaż TVP o euro w Polsce

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Dziennikarze programu „W tyle wizji” postanowili wyjść na ulice polskich miast i zapytać Polaków co oni myślą o koncepcji Ryszarda Petru na temat przyjęcia przez nasz kraj waluty euro. Ich opinię raczej by nie przypadły do gustu byłemu przewodniczącemu Nowoczesnej, dlatego pewnie teraz nie znosi TVP jeszcze bardziej niż wcześniej.

Ryszard Petru, WTyleWizji, TVP

Ryszard Petru zachęca, abyśmy rychło wstąpili do strefy euro.
– mówiła reporterka TVP.

Nie interesuje mnie Pan Ryszard Petru, mnie interesuje gotówka i po złotówce sprzedaję. Bo mam polskiego klienta i po złotówce chcę sprzedawać.
– Stwierdził wprost jeden ze sprzedawców.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Teraz sondaż, Euro w Polsce, Petru sondaż, Teraz! sondaż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →