Tak mieszka Boczek z „Kiepskich”. Będziecie w szoku!

Udostępnij:

Świat według Kiepskich Boczek. Serial, który gości w Polsce od wielu już lat. Formuła i akcja filmu w początkowych założeniach miała się sporo różnic od tej, którą znamy dziś z najnowszych odcinków. Dziś również wiemy, że w głównej roli serialu nie był bramy w pierwszej kolejności Andrzej Grabowski. Serialowy Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) jest równie barwną postacią co Ferdek, dlatego nim się dzisiaj zajmiemy. Gdzie mieszka Gnatowski, Gdzie mieszka Boczek? Kiepscy Boczek

Świat według Kiepskich to już klasyk

Polecamy przeczytać: Tajner ujawnia! To się stanie z dziećmi po rozwodzie

Tak czy owak, Świat według Kiepskich, to już prawdziwa klasyka polskich seriali komediowych. Wielu aktorów dzięki tej produkcji zyskało wieczną sławę i pamięć widzów. Jednym z nich jest Dariusz Gnatowski, a więc odtwórca roli Arnolda Boczka. Aktor jednak w pewnym momencie powiedział stanowcze „STOP” popularności i podjął daleko idącą decyzję.

Polecamy również: Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra

Świat według Kiepskich Boczek – jego życie i zmiany

Dariusz Gnatowski przez lata żył wraz ze swoją rodziną w Kazimierzu. Aktor nigdy nie krył się z tym, że lubi chwytać życie pełnymi garściami. Żył bardzo rozrywkowo. Nie miał żadnych problemów w doborze odpowiedniego towarzystwa do zabawy. Jednak w pewnym momencie swojego życia aktor podjął ważną decyzję.

Świat według Kiepskich Boczek, Arnold Boczek, Dariusz Gnatowski, Gdzie mieszka Gnatowski, Gdzie mieszka Boczek
Świat według Kiepskich Boczek, Arnold Boczek, Dariusz Gnatowski, Gdzie mieszka Gnatowski, Gdzie mieszka Boczek

Arnold Boczek zmienia swoje życie

Gnatowski postanowił zmienić całkowicie swoje otoczenie i miejsce zamieszkania. Aktor postawił na ciszę i spokój oraz realizację marzeń członków swojej rodziny. Odtwórca roli Arnolda Boczka wyprowadził się z Kazimierza do małej wsi znajdującej się pod Krakowem. Mężczyzną w licznych wywiadach i rozmowach nie kryje satysfakcji z podjętej decyzji.

Aktualne życie Dariusza Gnatowskiego

Aktualnie Dariusz Gnatowski wiedzie spokojne życie na polskiej wsi. Mężczyzna chwali sobie takie życie i z pewnością poleca je innym osobom, które mogą mieć już dosyć zgiełku wielkiego miasta. Na całej decyzji zyskała także żona aktora, która spełniła swoje marzenie o wielkim ogrodzie przed domem.

 

Tagi: Świat według Kiepskich Boczek, Arnold Boczek, Dariusz Gnatowski, Gdzie mieszka Gnatowski, Gdzie mieszka Boczek, Kiepscy Boczek

Najnowsze informacje:

Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie
Doda ujawniła ile waży! Szokująca przemiana
Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali
Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!

, , , , , , ,