Przerażający dramat aktorów serialu „Świat według Kiepskich”

Udostępnij:

Poznajcie dramaty jakie przeżyli aktorzy waszego ulubionego serialu na antenie stacji Polsat, czyli „Świat według Kiepskich”, Marzena Kipiel Sztuka, Andrzej Grabowski, Dariusz Gnatowski, czy Ryszard Kotys to gwiazdy produkcji, ale mimo sławy, ich życie nie zawsze było usłane różami. Teraz przedstawimy wam największe życiowe tragedie z jakimi musieli się zmagać.

„Świat według Kiepskich” gości na antenie stacji Polsat już niemal 20 lat. Fani przez ten czas zżyli się bardzo z kultowymi postaciami i aktorami je grającymi. Ale mało kto wie, że ich życie mimo sławy i pieniędzy nie zawsze było łatwe i nie raz zmagać się musieli z olbrzymimi przeciwnościami losu. Niżej przedstawimy wam najgorsze tragedie w życiu gwiazd „Kiepskich”.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska przyłapana z innym? Co na to Zdrójkowski

Gwiazdy serialu „Świat według Kiepskich” takie jak Marzena Kipiel Sztuka, Andrzej Grabowski, czy Ryszard Kotys zmagać się musieli, bądź cały czas walczą z rożnymi przeciwnościami losu. Dobrym przykładem jest tu Kipiel Sztuka wcielająca się w Halinkę Kiepską.

„Świat według Kiepskich” dramaty aktorów, m.in. Marzeny kipiel Sztuka

"Świat według Kiepskich" (Polsat) dramaty aktorów, między innymi Marzena Kipiel Sztuka, Andrzej Grabowski, Dariusz Gnatowski, czy Ryszard Kotys.
Fot.: Świat według Kiepskich, screen/ YouTube

Aktorka grająca żonę głównego bohatera przez lata zmagała się ze strasznym nałogiem. Nie mogła przestać palić papierosów, powtarzała nawet w wywiadach, że nie wyobraża sobie by nie puścić dymka nawet przed samy snem. W jej domu popielniczki znajdowały się w każdym pomieszczeniu. Doprowadziło to do olbrzymich problemów z oddychaniem.

Andrzej Grabowski, wcielający się w Ferdynanda Kiepskiego, borykał się natomiast w olbrzymią nadwagą. Doszło już do momentu, w którym miał problem z poruszaniem się o własnych siłach. Ważył już niemal 150 kilogramów. Aktor zmuszony był poddać się operacji zmniejszenia żołądka, po której schudł ponad 40 kilogramów. Musiał też mieć wszczepioną endoprotezę biodra.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przybylska tuż przed śmiercią powiedziała to swoim bliskim. Serce pęka

Z kolei Dariusz Gnatowski, czyli serialowy Arnold Boczek od lat choruje na cukrzyce. Problem urósł do tego stopnia, że groziła mu nawet amputacja nogi. Był zmuszony do poruszania się na wózku inwalidzkim.

„Gdy pojawiły się powikłania i trafiłem do szpitala, zobaczyłem, ilu ludzi każdego dnia bardzo cierpi”

Ryszard Kotys natomiast wyznał niedawno, że cierpi na demencję starczą i ma zaniki pamięci. Gubi się nawet w mieszkaniu i nie może trafić do odpowiedniego pomieszczenia.

-„Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc, nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście”

źródło: Pikio

POLECAMY:

Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Grabowski ostro o widzach serialu „Świat według Kiepskich”
Skandal w”Rolnik szuka żony”! Widzowie oburzeni
Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?
Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani

Tagi: Grabowski, Kotys, Gnatowski, Kipiel Sztuka, Polsat

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →