Odszedł na zawsze. Już nie zobaczymy ich w „Kiepskich”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Produkcję telewizji Polsat „Świat według Kiepskich” zmieniła śmierć, na zawsze odeszli Bohdan Smoleń i Krystyna Feldman, obecnie fani drżą o postać Mariana Paździocha (Ryszard Kotys). Jak były dzieje jednego z najbardziej lubianych seriali? Świat według Kiepskich to serial komediowy, który przypadł do gustu milionom Polaków. W czym tkwi sukces produkcji stacji Polsat? Dlaczego tak wielu Polaków do dziś ogląda najdłużej kręcony na świecie sitcom? A przede wszystkim czemu do dziś nie wyobrażamy sobie środowych wieczorów bez kultowych bohaterów legendarnego serialu? Na te pytania i inne postaramy się odpowiedzieć.

Świat według Kiepskich zmieniła śmierć : Smoleń i Feldman

Świat według Kiepskich śmierć to serial emitowany w tv Polsat. Wspominamy postaci których już nie zobaczymy (Smoleń, Feldman). Kotys Niepokojące wieści
Obsada serialu Świat według Kiepskich (Gnatowski, Kotys, Grabowski)/ zrzut ekranu

Świat według Kiepskich pierwszy raz wszedł na ekrany 16 marca 1999 roku. Produkcją serialu postanowiła zająć się wówczas stacja Polsat, która poszukiwała serialu z oryginalną formułą. Z pomocą stacji przyszedł wówczas Okił Khamidow – tadżycko-polski reżyser telewizyjny i filmowy oraz producent telewizyjny. To on odpowiada w dużej mierze za sukces i powstanie przygód rodziny Kiepskich.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od samego początku producenci starali się zatrudnić aktorów z jak najwyższej półki. W serialu do dziś możemy oglądać Andrzeja Grabowskiego czy Ryszarda Kotysa. Do niedawna w serialu grali także tacy artyści estrady jak Bohdan Smoleń oraz Krystyna Feldman. Niestety tę ostatnią dwójkę od serialu odsunęła śmierć. Do dziś wielu fanów kiepskich nie może się pogodzić z ich brakiem w najnowszych odcinkach serialu.

Wiele osób tęskni za babką Kiepską i jej awanturami z Ferdkiem o emeryturę, którą przez lata doręczał jej Pan Edzio listonosz. Stwierdzenie „TY KANALIO” przeszło bez wątpienia do historii nie tylko serialu, lecz i polskiego kina. Niestety nie będzie nam już więcej dane usłyszeć tych słów z ust babki Kiepskiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Świat nauki wstrzymał oddech: wynaleziono lek na raka?

Nie jednym cytatem, który przeszedł do historii może się pochwalić Pan Edzio listonosz, którego rolę odgrywał przez lata Bohdan Smoleń. Oto kilka kultowych wypowiedzi bohatera, w którego wcieliła się gwiazda kabaretu „Tey”:

– „Wyluzuj się, dziecię boże! Zaraz będziesz przy kasiorze. Dobrze, że pan masz mamusię. A mamusia rentkę w ZUS-ie. Jeden podpis, trzy banknoty i po browar królu złoty”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– „Ludzie, ludzie, sam widziałem! Kiepski romans ma z pedałem!”

– „Narobiłem se kłopotów muszę sprzątać u idiotów”

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów zdjęciem na Insta

Świat nauki wstrzymał oddech: wynaleziono lek na raka?

Niesamowite! Takiej pary w „TzG” nikt się nie spodziewał

Tak powstają frytki w McDonalds! Gdy to zobaczysz – już więcej nie zjesz (wideo)

Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

Roznerski wziął ślub? Tym zdjęciem zdradził tajemnicę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →