Niesamowite wieści o Tomaszu Komendzie. Odnalazł szczęście

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo 15 letniej Małgosi, 18 lat przesiedział w więzieniu, teraz na jaw wyszła jego tajemnica, znalazł miłość.

To była jedna z najgłośniejszych spraw karnych w Polsce. Tomasz Komenda został skazany za gwałt i zabójstwo 15 letniej Małgosi z podwrocławskich Miłoszyc. Mężczyzna przesiedział w więzieniu 18 lat, jak się później okazało niesłusznie. Dwa lata temu śledczy udowodnili, że Pan Tomasz był niewinny i został swego rodzaju kozłem ofiarnym. Do dziś toczy się sprawa o odszkodowanie dla niego za 18 lat przesiedzianych niesłusznie w więzieniu.

Czytaj też: Znamy plany Pochanke po odejściu z TVN. Będziecie zaskoczeni

Tajemnica: Tomasz Komenda, niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo, znalazł miłość

W 2000 roku Sąd skazał Komendę na 15 lat więzienia, później ten wyrok zwiększono do 25 lat. Pan Tomasz przez cały okres trwania procesu powtarzał, że jest niewinny i nigdy nie przyznał się do winy. Niestety w tamtym czasie wierzyła w to tylko jego rodzina. Teraz mimo, że już poza kratami musi tę traumę przeżywać na nowo, gdyż cały czas toczy się sprawa o zadośćuczynienie.

Zobacz również: Jackowski ostrzega. Sierpień może nas poważnie zaskoczyć

Tomasz Komenda już dwa lata temu opuścił mury więzienia i mimo traumy jaką przeżywał przez 18 lat, teraz stara się ułożyć sobie życie. Marzy o założeniu rodziny.

Może mu się to udać, gdyż wyszła na jaw tajemnica jaką Komenda dotąd skrywał, Pan Tomasz odnalazł miłość, wybranką jego serca jest tajemnicza Anna. Poznali się za pomocą portalu randkowego, dziewczyna tak jak większość polaków współczuła mężczyźnie i utrzymywała z nim sporadyczny kontakt. Jednak los postanowił ich połączyć, spotkali się przypadkiem na ulicy. Tomasz wyznał w jednym z wywiadów, że zakochał się momentalnie.

„Moim największym marzeniem jest, żeby Ania urodziła mi syna lub córkę. Imiona już są wybrane. Tylko czekam, aż usłyszę słowa „jestem w ciąży” i wtedy niczego do szczęścia nie będzie mi brakować” – wyznał Komenda.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Włosi zachwyceni Milikiem. Był najlepszy na boisku

Szelągowska w centrum skandalu. Nie zostawili na niej suchej nitki

Wkrótce zapukają do twoich drzwi. Przygotuj się

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →