Gigantyczna afera TVN! W „Mam Talent” wykorzystywano kobiety? Przerażające doniesienia

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał, wygląda na to, że Patryk Vega postanowił wkroczyć na wojenną ścieżkę z TVN i jednym z najsłynniejszych programów tej stacji, a mianowicie „Mam Talent”, chce ujawnić skandal jaki rzekomo miał miejsce, wszystko w ramach jego filmu który dotyka ważnego i bulwersującego tematu (afera podkarpacka).

Zobacz też: Skandal! Roksana Węgiel w centrum gigantycznej afery. Z tego się nie da wytłumaczyć

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

:Program rozrywkowy „Mam Talent” produkcji telewizji TVN cieszy się nieprzerwanie ogromnym powodzeniem od momentu, gdy tylko pojawił się na antenie. Teraz wokół produkcji wybuchł skandal, który rozpętał Patryk Vega. Od pewnego czasu ujawnia on fragmenty, tzw smaczki produkcji najnowszego filmu „Afera Podkarpacka”. Reżyser chce ujawnić najskrytsze sekrety polityków, celebrytów i duchownych. W trakcie produkcji rozmawiał również z tancerkami z „Mam talent”.

Tancerki dostały się do półfinału słynnego programu. Oskarżenia jakie padły z ust Vegi są bardzo poważne, jednakże on sam twierdzi, że na wszelkie swoje słowa ma niezbite dowody, dlatego nie obawia się mówić i bez skrupułów odsłania kolejne kwestie. Wśród osób o których mówi, są bardzo znani ludzie. Tacy których na co dzień znamy z telewizji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Skandal w „Mam Talent”? Patryk Vega szokuje opinię publiczną

Według Vegi „bohaterowie” o których mowa mieli odwiedzać podkarpackie domy towarzyskie. Tam właśnie pracowały tancerki, które następnie dostały się do „Mam Talent”. Zasugerowano, że kobiety były wykorzystywane i zmuszane do utrzymania wszystkiego w tajemnicy.

Czytaj również: Sensacja! Manowska została przyłapana. To stało się na planie „Rolnik Szuka Żony”

Reżyser odbył rozmowę z tymi kobietami o tym jak się oszukuje klientów. Opublikował na Instagramie film zwiastujący premierę dotyczącą tej sprawy. Według tego co twierdzi Vega, wśród stałych bywalców domu miał być oficer CBŚ.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz też: Magda Gessler pijana? Ludzie łapali się za głowy, są wściekli

– Upicie klienta, nie wiem, zasłonięcie jednego zera z tyłu na terminalu albo na przykład jedynki czy dwójki z przodu. Albo kasuje się pana: o, przepraszam, misiu, nie przeszło, jeszcze raz próbujemy. A wiadomo, że przeszła sprzedaż. Jak pan wydaje powyżej jakiejś kwoty, to się spisuje oświadczenie. On nawet nie wie, co podpisuje – wyznała jedna z kobiet.

Wkrótce zapewne będziemy mogli obejrzeć cały film jaki Patryk Vega przygotował, niewątpliwie może znaleźć się tam wcześniej wspomniany skandal w „Mam Talent” (TVN), jedno jest w tym wszystkim jednak pewne – „Afera Podkarpacka” to będzie kolejny mocny film.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Odlot Zamachowskiej. Powiedziała co sądzi o Polakach. Wstyd!

To koniec Durczoka! Wstrząsające doniesienia mediów

Rozenek podjęła ostateczną decyzję. Wielu fanów jest w ciężkim szoku

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →