Wpadka TVN! Dziennikarce „Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka TVN. Aktualnie w Polsce trwa bardzo gorąca debata na temat pedofilii w polskim kościele. Temat został poruszony w filmie autorstwa Tomasza Sekielskiego pt. „Tylko nie mów nikomu „. Reportaż w zaledwie jeden dzień zyskał ponad 10 milionów wyświetleń, co w przypadku polskiego YouTube jest rekordem.

Pedofilia w polskim kościele katolickim

Film porusza bardzo ważny temat dotyczący pedofilii. Akurat w tym przypadku odwołuje się do sytuacji, które miały miejsce w środowisku polskiego kościoła katolickiego. Zdania na temat obrazu przedstawionego w dokumencie są bardzo podzielone.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Tylko nie mów nikomu„ i agenci SB

Polecamy przeczytać: Magda Gessler dodała zdjęcie i ludzie oszaleli! Wpis bije rekordy popularności (Zdjęcie)

Sporo do myślenia w kwestii celu filmu daję fakt, iż księża będący jego głównymi bohaterami to tajni współpracownicy służby bezpieczeństwa PRL. Niestety ten fakt w materiale został całkowicie przemilczany przez twórców, którzy dopiero kilka godzin po premierze podali do informacji publicznej tę wiadomość. Bez wątpienia ostatnie miesiące będą niemałą próbą dla polskiego Kościoła katolickiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy również: Jest sposób na Acta 2! Wymyślił go Polak. Nie wszystko stracone (Film)

Wpadka TVN : Gazeta Wyborcza za PiS

Wpadka TVN, Wyborcza, Pedofilia w Kościele
Wpadka TVN, Wyborcza, Pedofilia w Kościele

Materiał rozbudził także dyskusję w społeczeństwie nad samym zjawiskiem pedofilii. Zdaniem części społeczeństwa oraz dziennikarzy poprzednie władzę, a w szczególności Platforma Obywatelska rządząca przez 8 lat nie zrobiła nic w tej materii problemu.

Zaniechanie ze strony poprzedniej władzy zauważają nawet dziennikarze mediów, które niekoniecznie sympatyzują z aktualną partią rządzącą w naszym kraju. Świadkami tego typu sytuacji mogliśmy być w stacji TVN 24, gdzie dziennikarka Gazety Wyborczej powiedziała wprost, iż przed rządami PiS żaden minister sprawiedliwości nie zajął się kwestią walki z pedofilią w takim stopniu jak minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

https://www.facebook.com/watch/?v=2376887152587386

Jest to bez wątpienia spore zaskoczenie. Taka sytuacja na antenie stacji TVN i słowa wypowiedziane przez dziennikarkę Gazety Wyborczej to pewnego rodzaju precedens i nowość. Z drugiej strony taka sytuacja może cieszyć, ponieważ świadczy to o tym, iż w tym aspekcie polskie organy centralne wywiązują się ze swojego obowiązku.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

wpadka TVN

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →