Wpadka TVN! Dziennikarce „Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Wpadka TVN. Aktualnie w Polsce trwa bardzo gorąca debata na temat pedofilii w polskim kościele. Temat został poruszony w filmie autorstwa Tomasza Sekielskiego pt. „Tylko nie mów nikomu „. Reportaż w zaledwie jeden dzień zyskał ponad 10 milionów wyświetleń, co w przypadku polskiego YouTube jest rekordem.

Pedofilia w polskim kościele katolickim

Film porusza bardzo ważny temat dotyczący pedofilii. Akurat w tym przypadku odwołuje się do sytuacji, które miały miejsce w środowisku polskiego kościoła katolickiego. Zdania na temat obrazu przedstawionego w dokumencie są bardzo podzielone.

„Tylko nie mów nikomu„ i agenci SB

Polecamy przeczytać: Magda Gessler dodała zdjęcie i ludzie oszaleli! Wpis bije rekordy popularności (Zdjęcie)

Sporo do myślenia w kwestii celu filmu daję fakt, iż księża będący jego głównymi bohaterami to tajni współpracownicy służby bezpieczeństwa PRL. Niestety ten fakt w materiale został całkowicie przemilczany przez twórców, którzy dopiero kilka godzin po premierze podali do informacji publicznej tę wiadomość. Bez wątpienia ostatnie miesiące będą niemałą próbą dla polskiego Kościoła katolickiego.

Polecamy również: Jest sposób na Acta 2! Wymyślił go Polak. Nie wszystko stracone (Film)

Wpadka TVN : Gazeta Wyborcza za PiS

Wpadka TVN, Wyborcza, Pedofilia w Kościele
Wpadka TVN, Wyborcza, Pedofilia w Kościele

Materiał rozbudził także dyskusję w społeczeństwie nad samym zjawiskiem pedofilii. Zdaniem części społeczeństwa oraz dziennikarzy poprzednie władzę, a w szczególności Platforma Obywatelska rządząca przez 8 lat nie zrobiła nic w tej materii problemu.

Zaniechanie ze strony poprzedniej władzy zauważają nawet dziennikarze mediów, które niekoniecznie sympatyzują z aktualną partią rządzącą w naszym kraju. Świadkami tego typu sytuacji mogliśmy być w stacji TVN 24, gdzie dziennikarka Gazety Wyborczej powiedziała wprost, iż przed rządami PiS żaden minister sprawiedliwości nie zajął się kwestią walki z pedofilią w takim stopniu jak minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

https://www.facebook.com/watch/?v=2376887152587386

Jest to bez wątpienia spore zaskoczenie. Taka sytuacja na antenie stacji TVN i słowa wypowiedziane przez dziennikarkę Gazety Wyborczej to pewnego rodzaju precedens i nowość. Z drugiej strony taka sytuacja może cieszyć, ponieważ świadczy to o tym, iż w tym aspekcie polskie organy centralne wywiązują się ze swojego obowiązku.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

wpadka TVN

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →