Wydali wyrok na Trumpa! Miliony dolarów za jego głowę

Udostępnij:

Nagroda za głowę prezydenta USA, Donald Trump i wyrok na niego – zabójca otrzyma nagrodę. Sytuacja na bliskim wschodzie zaczyna wyglądać coraz bardziej poważnie. Według mediów  olbrzymia suma pieniędzy ma zostać przekazana osobie, która podejmie się zabójstwa prezydenta USA Donalda Trumpa? Taka informacja padła na antenie państwowej irańskiej telewizji. Według mediów do zbiórki pieniędzy na ten cel wezwał jeden z organizatorów procesji żałobnej generała Kasema Sulejmaniego. Czy w takiej sytuacji życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone?

Szczątki Kasema Sulejmaniego i pięciu innych Irańczyków, którzy zginęli wraz nim z rąk żołnierzy USA, przybyły w niedzielę. Na ulicach zgromadziło się miliony żałobników, którzy przeszli w pożegnalnej procesji.

Wyrok na Trumpa – wyznaczono nagrodę za głowę prezydenta USA

Nagroda za głowę prezydenta USA, Donald Trump i wyrok na niego - zabójca otrzyma nagrodę. Sytuacja na Bliskim wschodzie jest napięta
Nagroda za głowę prezydenta USA, Donald Trump i wyrok na niego – zabójca otrzyma nagrodę. Sytuacja na Bliskim wschodzie jest napięta

Podczas transmisji na żywo jeden z organizatorów pogrzebu wezwał obywateli Iranu do zbiórki pieniędzy na zabójstwo prezydenta Stanów Zjednoczonych  – Donalda Trumpa. Przytoczona suma ma wynosić około 80 milionów dolarów.

Nie ulega wątpliwości,  że tego typu zagrania i gesty nie spowodują osłabienia eskalacji problemu w relacjach tych obu państw.

Źródło: Fakt

POLECAMY:

Ilona Ostrowska zdradziła to po latach! Zdecydowała się na szczere wyznanie!
USA grożą kolejnemu krajowi! „Oberwą gorzej niż Iran”
Córka Sulejmaniego przerwała milczenie! To oznacza początek krwawej jatki
Świat wstrzymał oddech! Iran zerwał umowę. To koniec?
Jackowski to przewidział – III wojna światowa się zaczęła?

loading...