To już potwierdzone! Taki jest stan Kotysa

Ostatnio zdrowie Mariana Paździocha, gra go w serialu „Świat według Kiepskich”, który emitowany jest od lat na antenie stacji Polsat, Ryszard Kotys jest kwestią debaty w mediach. Fani zastanawiają się, czy 87 letni aktor jest w stanie dalej pracować na planie, wszystko przez jego problemy ze zdrowiem. Zamieszanie wprowadziło wprowadzenie nowej postaci w ostatnim sezonie produkcji, jest to syn Paździocha. Wielu uważa, że jest on szykowany do zastąpienia Kotysa w serialu.

To „Świat według Kiepskich” spowodował, że wszyscy wiemy kim jest Ryszard Kotys. Mimo, ze aktor ma olbrzymie doświadczenie i grał w wielu filmach, serialach. A także występował wielokrotnie na deskach teatrów w całym kraju.

CZYTAJ TEŻ: Największa tajemnica Chrześcijaństwa rozwiązana! Odtworzyli jej twarz. Podnosząc wieko poczuli… (wideo)

Wszyscy kojarzymy go jednak z roli zrzędliwego i gburowatego sąsiada rodziny Kiepskich, Mariana Paździocha, dlatego jego zdrowie, a raczej jego zły stan jest powodem do zmartwienia dla wielu miłośników serialu.

Zdrowie Paździocha jest powodem do obaw wśród fanów serialu

Zdrowie Paździocha (Ryszard Kotys) jest powodem do obaw dla fanów serialu "Świat według Kiepskich" (Polsat), czy jego syn ma go zastąpić?
Fot.: Ryszard Kotys, screen/ YouTube

Mamy nowe informacje na ten temat. Mimo, że dotychczas sam aktor jak i producenci serialu unikali jakichkolwiek komentarzy na temat stanu jego zdrowia, teraz zdecydowano się poinformować opinię publiczną jak sprawy mają się naprawdę.

Już w ubiegłym roku podawano w mediach, że Ryszard Kotys zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor skończył niedawno 87 lat i doskwiera mu demencja starcza. jego żona przyznała w jednym z wywiadów, że boi się go zostawiać samego w domu nawet na chwilę, dlatego wynajęła pielęgniarkę do codziennej opieki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą

Zwracając uwagę na jego podeszły wiek zrozumiałym jest to, że wielu fanów było zmartwionych tym, czy ich ulubieniec będzie wstanie dalej kontynuować pracę na planie serialu produkowanego przez stację telewizyjną Polsat. Oliwy do ognia dodało wprowadzenie w nowym sezonie kolejnej postaci, jest to syn Paździocha, o którym ten nie miał pojęcia. Od razu pojawiły się plotki, że jest on szykowany do zastąpienia aktora w jego roli.

Paździoch zostaje w serialu

W końcu plotki te postanowili uciąć producenci „Świata według Kiepskich”. Najpierw kategorycznie stwierdzając, że postać syna Paździocha, nie ma zastąpić Ryszarda Kotysa, a tylko urozmaicić obsadę. A ostatnio zdecydowali się wypowiedzieć o jego zdrowiu, dając jasno do zrozumienia, że Ryszard Kotys jest w świetnej formie i nikt nie zamierza usuwać go z serialu.

„Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie i nie odchodzi z serialu”. Podała produkcja.

Ta informacja, którą wydali producenci „Świata według Kiepskich” może uspokoić zaniepokojonych fanów. Gdyż zapowiada się, że w następnych sezonach nadal będziemy oglądać Mariana Paździocha na ekranach naszych telewizorów na antenie stacji Polsat.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Oto kim jest żona Schulza. Nie uwierzysz!
Liszowska za bardzo się obnażyła! Wszyscy to zobaczyli
Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl
Agnieszka Chylińska chciała się zabić! Wstrząsające fakty
Sensacyjne odkrycie naukowców! Goliat istniał, pokazano dowody

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →