Z tymi znakami zodiaku związek to będzie piekło! Wycofaj się póki czas

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Znaki zodiaku pary. Miłość, łączenie się w pary, związek. Jakie składniki są potrzebne, aby znaleźć idealnego partnera i wieść szczęśliwe życie u jego boku? Dla wielu odpowiedzią jest astrologia i znaki zodiaku. Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują najbardziej? Kogo unikać? Te informacje znajdziecie poniżej…

Znaki zodiaku znane były już w starożytności. Nieboskłon podzielono już wtedy na dwanaście części po 30 stopni, tworząc znaki zodiaku. W astrologi przypisuje się znakom zodiaku różne cechy, które wykorzystywane są przy stawianiu horoskopów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE: Ryszard Kotys w fatalnym stanie! Cierpi z powodu strasznej choroby

Znaki zodiaku pary : Jakich połączeń unikać:

Znaki zodiaku pary, horoskop, maj 2019
Znaki zodiaku pary, horoskop, maj 2019

Baran oraz Byk

Baran, który posiada nieskończone ilości energii i potrzebuje ciągle nowych wyzwań, może z biegiem czasu przytłoczyć spokojnego i zrównoważonego Byka, ten preferowałby spokojniejszy tryb życia, więcej rozmów i czasu spędzanego razem. Osoby spod znaku Byka są dużo bardziej uczuciowe i lubią swoje uczucia okazywać, co może prowadzić też do zniecierpliwienia praktycznego w sowim postępowaniu Barana.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Początki związku Barana z Bykiem mogą być bardzo płomienne, ponieważ oba znaki uwielbiają gorący seks. Jednak sam pociąg seksualny nie wystarczy, aby zbudować długoterminowy związek.

Bliźnięta oraz Ryby

Ryby i Bliźnięta różnią się od siebie jak ogień i woda. Osoby spod znaku Bliźniąt są ekstrawertykami nastawionymi na świat zewnętrzny, natomiast Ryby przeciwnie, są introwertyczne i unikają rozgłosu. Ryby będą czuć się osaczone przez Bliźnięta, także będą uważały, że ich wolność jest mocno ograniczana.

Osoby spod znaku Bliźniąt, także nie będą czuły się dobrze w związku z osobami spod znaku Ryb. Związek taki będzie po prostu dla nich nudny, problemem mogą być także częste zmiany nastrojów u Ryb, co prowadzić będzie tylko do frustracji u Bliźniąt.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polacy nie dowierzają! Szokujące słowa Schetyny o pedofilii

Rak i Waga

Pomiędzy tymi znakami jest bardzo wiele różnic pomimo, że początki związku mogą być udane, w późniejszym czasie te różnice będą coraz większym problemem.

Rak przeżywa w swym wnętrzu mnóstwo konfliktów, co powoduje, że epatuje dramatyzmem i przeżywa wszystko ponad miarę. Za to Waga odwrotnie, jest jest spokojna i wyważona, unika także konfliktów oraz nie okazuje zbytnio emocji. Trudno tu znaleźć wspólny mianownik.

Waga potrzebuje otaczać się dobrami doczesnymi i pławić w luksusie, Rak z kolei odwrotnie jest oszczędny, nie ma dużych wymagań materialnych, bywa nawet skąpy.

Znaki zodiaku pary : Wodnik i Panna

Najważniejsze w życiu każdego Wodnika są wolność i niezależność, czego nie mogą oczekiwać po osobach spod znaku Panny, które uwielbiają mieć pełną kontrolę.

Wodnik chciałby, aby jego druga połówka pozwoliła mu być sobą i uszanowała jego wolność. Pannie wyda się to dziwne, a nawet irytujące, gdyż cechuje ją przesadna pedantyczność i nadopiekuńczość. Wspólny związek tech znaków zodiaku wydaję się niemal niemożliwy.

Skorpion i Lew

Lew jest urodzonym przywódcą grupy, kocha rządzić oraz podejmować decyzje. Ma bardzo duże poczucie opiekuńczości, co dla skorpiona, który lubi sam o sobie decydować może być nie do zniesienia.

Osoba spod znaku Lwa ma też wielki temperament, co powoduję szybkimi wybuchami złości, które jednak szybko mijają. Przy mocnej osobowości Skorpiona, będzie to powodować wiele konfliktów.

Skorpion nie znosi innych stanowczych charakterów, jest przewrażliwiony na swoim punkcie, jest także bardzo pamiętliwy. Każdy wybuch złości Lwa może być powodem do obrażania się na długie dni.

Strzelec i Koziorożec

Koziorożec jest osobą twardo stąpającą po ziemi. Jest obowiązkowy i przewidujący, natomiast Strzelec potrafi być bardzo niefrasobliwy, szuka przygód i zabawy. Koziorożec uzna to za totalnie niewiarygodne, gdyż dla niego najważniejsza jest praca.

Strzelec szuka połączeń z innymi ludźmi, buduje swoje relacje na emocjach. Natomiast Koziorożec potrzebuje zadań do wykonania. Pierwszy jest bardzo uczuciowy, drugi mocno powściągliwy. Znaleźć wspólny język byłoby im bardzo trudno.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Internauci upokorzyli Scheuring Wielgus. Długo tego nie zapomni (wideo)
Awantura u Wojewódzkiego o Kościół. Pazura powiedział co o tym myśli!
To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)
O co tu chodziło? „Zalotny” gest Ewy Kopacz podczas przesłuchania. Internauci bez litości (wideo)

źródło: interia.pl

znaki zodiaku pary

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →