Nowa funkcja w Google Maps, kierowcy będą zachwyceni

Google Maps na polskim rynku rzadko i z opóźnieniem przechodzi wszekie aktualizacje. Często nie ma stosownych informacji o wprowadzanych zmianach – a szkoda. Ta funkcja, która teraz się pojawiła na pewno przypadnie do gustu kierowcom.

Matka zgotowała jej piekło: Bita, odurzana, wyrwane zęby… Gdy ją zabiła, wyznała coś niewyobrażalnego

Rozwój Google Maps w Polsce nie odbywa się tak szybko jak na przykład w Stanach Zjednoczonych. Niestety niejednokrotnie wiele aktualizacji nigdy nie pojawia się w Polsce.Taki los nie czeka jednak jednego przydatnego wskaźnika.

Ograniczenia prędkości w Google Maps – nowa funkcja

Użytkownicy nawigacji Google Maps donoszą, że pojawił się wskaźnik poziomu prędkości.

Odpowiedni symbol znaku drogowego pojawia się w momencie jazdy, minusem jet to, że nie jest powszechnie dostępny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Znaczka nie zobacą kierowcy deklarujący korzystanie z różnych urządzeń i systemów operacyjnych. Trudno również jeszcze ocenić na ile zależne jest to od lokalizacji. Komentarze w mediach społecznościowych sugerują, że mogą być to dane dostępne tylko w dużych miastach.

Kolejna gwiazda straciła pracę w TVP. Już jest zastępstwo

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dostawca usług nie okreslił żadnej prawidłowości, jednakże usługa jest jeszcze w powijakach. Nie wydał także informacji sugerującej testy ani ograniczenia funkcji. Wskaźniki wyświetlającee się na ekranie pokazują realne aktualne dane, użytkownicy równiez nie zgłaszają żadnych uwag.

Zobacz też: